Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sergiy-singaivskiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сергій Сингаївський - книги та біографія

Сергій Сингаївський

Повне ім'я:Сергій Петрович Сингаївський

Сергій Сингаївський - сучасний український письменник та перекладач.

Народився у Києві 27 травня 1957 року в родині, де літературна та редакторська спадщина мала особливе місце. Він виріс в середовищі творчості та слова, створеній батьком - поетом Петром Сингаївському та матір’ю - Ганною, яка працювала редактором у видавництві «Дніпро»
Освіту здобув на романо-германському факультеті Київського Державного університету імені Т. Шевченка.

З 1984 по 1987 рік проходив службу військовим перекладачем в Ефіопії. Цей життєвий етап приніс Сергію Сингаївському чимало вражень й досвіду, особливо, коли він став свідком голоду у цьому регіоні.

У 2010 році в його перекладі англійською мовою вийшла велика монографія про українських митців у Парижі, а у 2016 році читачів побачила книга Сергія Сингаївського «Дорога на Асмару». Підґрунтям цього роману став штучний голод та війни в Ефіопії у 1984 - 1986 роках, свідком яких був автор.

Твір отримав визнання від письменниці Оксани Забужко, яка назвала його найкращим українським романом за останні п'ять років.
Переглянути та купити книги Сергія Сингаївського ви можете в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», а також наших офлайн-книгарнях по всій Україні.

Сортувати по
Дорога на Асмару
-37%
Дорога на Асмару
Сергій Сингаївський
773 грн
486 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image