Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sergiy-kolos-martinyuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сергій «Колос» Мартинюк - книги та біографія

Сергій «Колос» Мартинюк

Сергій Мартинюк пише прозу українською, займаєтсья музикою. Так, ви напевно чули про рок-гурт «Фіолет» та супутніх сайд-проектів. Але на цьому активність Сергія Мартинюка не завершується - він є  громадським діячем, арт-директором фестивалю "Бандерштадт". Зв'явився на світ 1987 року в місті Дубно Рівненської області.Закінчив історичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки в Луцьку. 

Перші публікації читачі побачили  у 2003 році на сторінках журналу «Дзеркало, що виходить у Дубно. З 2004 до 2009 року Сергій активно втілював у життя громадську діяльність та виконував обов'язки головного редактора кількох молодіжних ЗМИ там само, у Луцьку.

У 2009 році Сергій  створив гурт «Фіолет», один із найпопулярніших ю поп-рок колективів країни, на рахунку якого 4 повноцінних альбоми та прихильники по всій країні, що вимірюються тисячами.

У 2018 році у видавництві «Фабула» друком роман «Капітан Смуток». Книга розповідає про декількох друзів, які вирушили подорожувати Україною. Крізь призму магії юності, автор дозволяє читачеві поринути у справжній колорит 90-их, відчути на собі період дефіциту, бандитизму, але, у той же самий час, відчути радість та зрозуміти, що таке творчість. Це стала перша і успішна спроба непересічного співака і прозаїка навчитися новим граням творчості. 

Восени 2019 року вийшла збірка віршів "Реп'яхи", на яку всі давно чекали. Його вірші стали концентрацією правди, суму, вселенської любові й усіх магічних світів, що знайшли своє місце у житті самого автора. 

Зараз Сергій працює над новим романом, який вийде навесні 2020 року .Книга Сергія Мартинюка буде присвячена рок-н-ролу і кумирам юності по той бік сцени, де автор прагне створити окремий альтернативний світ.

Пропонуємо вашій увазі творчість Нижанківського Богдана, книги якого можна купити в інтернет-магазині Книгарні Є з доставкою по всій Україні.

Сортувати по
Король дощу
-40%
Король дощу
Сергій «Колос» Мартинюк
224 грн
134 грн
Купити
Реп'яхи
-50%
Реп'яхи
Сергій «Колос» Мартинюк
223 грн
112 грн
Купити
Капітан Смуток
-47%
Капітан Смуток
Сергій «Колос» Мартинюк
327 грн
173 грн
Купити
Рок-н-рол
-28%
Рок-н-рол
Сергій «Колос» Мартинюк
311 грн
224 грн
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image