Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/salman-rushdi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Салман Рушді - книги та біографія

Салман Рушді

Думаємо, мало хто знає, що за голову Салмана Рушді перським імаматом була призначена винагорода. І ціна постійно зростає. Зараз ця голова коштує 3,8 млн. доларів. Уже цього факту достатньо, щоб із цікавості придбати книгу Салмана Рушді та ознайомитися з творчістю цього автора. Взявши найвідомішу його книгу «Опівнічні діти», що була визнана престижною премією найсильнішим твором за всю її історію, ви не пошкодуєте ні на хвилинку! Початок роману дуже нагадує Рея Бредбері і його «Кульбабове вино» з індійським орнаментом, а потім сюжет став набувати рис робіт Маркеса. Не можна сказати, що прочитати цю книгу можна на одному диханні, але нудьгувати Вам вже точно не доведеться! З книги також можна почерпнути для себе масу корисних фактів. Книга на 10 відсотків складається з приміток, і це той рідкісний випадок, коли Вам буде цікаво проходити по посиланнях і їх читати.

Звісно, роблячи огляд творчості Салмана Рушді не згадати його «вірші» було б злочином з найвищою мірою покарання. Мова піде про «Сатанинські вірші». Це буде довгий шлях, це буде нелегке читання. Що ж це за книга? Спробуйте вкинути в одну посудину дві культури, британську і індійську, іслам в усьому своєму обсязі, реальний світ і стародавній, янгола і диявола, побутові чвари на тлі прямо таки магічних подій, і все це під бадьору музику сучасності. Так ось, змішайте все це, струсіть як слід, і отримаєте щось схоже на знаменитий роман Рушді, в якому два актори, Джібраіл Фарішта і Саладін Чамча, після авіакатастрофи, де вони залишаються єдиними вижившими пасажирами, отримують явні ознаки чудесного перевтілення. 

Якщо Ви шукаєте книги, які б підходили як для молодших школярів, так і для дітей старшого віку, для тих, хто любить різні пригоди з хорошим кінцем, то радимо звернути Вашу увагу на твори Едіт Несбіт.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image