Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/salman-rushdi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Салман Рушді

Салман Рушді

Життєпис

Думаємо, мало хто знає, що за голову Салмана Рушді перським імаматом була призначена винагорода. І ціна постійно зростає. Зараз ця голова коштує 3,8 млн. доларів. Уже цього факту достатньо, щоб із цікавості придбати книгу Салмана Рушді та ознайомитися з творчістю цього автора. Взявши найвідомішу його книгу «Опівнічні діти», що була визнана престижною премією найсильнішим твором за всю її історію, ви не пошкодуєте ні на хвилинку! Початок роману дуже нагадує Рея Бредбері і його «Кульбабове вино» з індійським орнаментом, а потім сюжет став набувати рис робіт Маркеса. Не можна сказати, що прочитати цю книгу можна на одному диханні, але нудьгувати Вам вже точно не доведеться! З книги також можна почерпнути для себе масу корисних фактів. Книга на 10 відсотків складається з приміток, і це той рідкісний випадок, коли Вам буде цікаво проходити по посиланнях і їх читати.

Звісно, роблячи огляд творчості Салмана Рушді не згадати його «вірші» було б злочином з найвищою мірою покарання. Мова піде про «Сатанинські вірші». Це буде довгий шлях, це буде нелегке читання. Що ж це за книга? Спробуйте вкинути в одну посудину дві культури, британську і індійську, іслам в усьому своєму обсязі, реальний світ і стародавній, янгола і диявола, побутові чвари на тлі прямо таки магічних подій, і все це під бадьору музику сучасності. Так ось, змішайте все це, струсіть як слід, і отримаєте щось схоже на знаменитий роман Рушді, в якому два актори, Джібраіл Фарішта і Саладін Чамча, після авіакатастрофи, де вони залишаються єдиними вижившими пасажирами, отримують явні ознаки чудесного перевтілення. 

Якщо Ви шукаєте книги, які б підходили як для молодших школярів, так і для дітей старшого віку, для тих, хто любить різні пригоди з хорошим кінцем, то радимо звернути Вашу увагу на твори Едіт Несбіт.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 26.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%