Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-grin-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Ґрін - книги та біографія

Роберт Ґрін

Роберт Грін пише публіцистичні книги, присвячені аналізу специфіки і стратегій досягнення влади, пояснює правила виживання для досягнення амбітних цілей. Книги культового автора сучасності по праву стали бестселерами з психології менеджменту. 

Роберт Грін народився 1959 року в Лос-Анджелесі, США. Став випускником престижних навчальних закладів – Каліфорнійського університету, та Університету Вісконсін. Переїхав до Нью-Йорка, де розпочав кар'єру, працюючи журналістом в «Тhе New Yorker», «Esquire». Пізніше переїхав до Голлівуду на запрошення кінопродюсерів для роботи зі сценаріями ряду кінокомпаній. Автор вільно володіє кількома іноземними мовами, його запрошують читати лекції топ-менеджерам великих компаній. А його «33 стратегії війни» рекомендовані для ознайомлення студентам найпрестижніших університетів.

Біографія Роберта Гріна вибудовується на спробах знайти своє життєве призначення, тому майбутній письменник змінив десятки професій. Це не принесло бажаного успіху, проте з'явився безцінний життєвий досвід, який автор міг використати для своїх книг. Він вирішив написати книгу, яка отримала назву «48 законів влади», яка відразу стала світовим бестселером. Не зупинившись на досягнутому, автор написав ще декілька творів: «24 закони зваби», «33 стратегії війни», «П'ятдесятий закон», «Майстри успіху». Стиль автора провокує егоїзм і недовіру, але одночасно його книги пояснюють, як вижити в жорстокому світі. Критики нерідко порівнюють ідеї автора зі світоглядом макіавеллізму. 2006 року письменник відкрив свій офіційний блог, присвячений законам влади.

Замовити книгу Роберта Гріна можна на сайті магазину «Книгарня Є» або купити в мережах магазинів Києва та інших міст.

Твори Мирослава Поповича припадуть до душі читачам, які полюбляють поглянути на хід історії та її інтерпретації з філософської позиції.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image