Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/miroslav-popovich/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мирослав Попович - книги та біографія

Мирослав Попович

Книги Мирослава Поповича унікальні за часовим виміром та розмаїттям тематики. Сам автор вирізняється широтою поглядів, шляхетністю ідей, почуттям гумору та майже дитячою цікавістю.

Мирослав Попович – філософ, професор, доктор філософських наук, академік НАН України. Народився 1930 року в Житомирі, в родині філологів. Випускник філософського факультету Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка, після чого працював директором середньої школи на Тернопільщині протягом трьох років. 1956 року майбутній письменник вступає до аспірантури Інституту філософії АН України і до цього часу залишається його працівником.

Біографія стверджує, що перш ніж знайти свою нішу, Мирослав Попович пройшов досить довгий період творчих пошуків – з 1957 по 1964 рік він пише безліч робіт, що так чи інакше торкаються тем філософських концепцій, які використовуються в якості інструменту впливу на Заході. В цей же час випускаються дві досить значущих його роботи: «Похід проти розуму» (1960) і «Проти сучасних критиків марксистського матеріалізму» (1964).

Новаторська діяльність Поповича не могла залишитися без уваги тодішньої влади. Попович, як і його однодумці з Інституту філософії, потерпали від ідеологічних нападок, політичних звинувачень і піддавалися переслідуванням. Незважаючи на складний період в житті і філософії в цілому, це не змогло зломити волелюбний дух філософа і його спрагу істини.

Твори Мирослава Поповича торкаються тем філософії та культури, політики та літератури. Його найвідоміші книжки, стали інтелектуальними бестселерами. Книга «Червоне століття», що вийшла друком в 2005 році, присвячена ключовим подіям XX століття. Об'єктивний підхід автора до історичного процесу дозволяє побачити трагізм епохи і оцінити героїзм людини, здатної захистити високі цінності. 

Твори Андре Моруа стали класикою французької літератури XX століття. Психологічні романи про кохання і світлий гумор залучають все більше нових прихильників творчості автора.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image