Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/andre-morua/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Андре Моруа - книги та біографія

Андре Моруа

Книги Андре Моруа увійшли в золотий фонд французької літератури, а сам автор вважається справжнім майстром психологічної прози.

Перу Андре Моруа належать біографії багатьох відомих письменників, також автор написав книги по історії Франції і Німеччини. Однак сьогодні Андре Моруа відомий перш за все як автор психологічних романів і оповідань про кохання.

Французький письменник народився 26 липня 1885 року. Його справжнє ім'я – Еміль Саломон Вільгельм Ерзог. Саме так звали Андре Моруа до того, як псевдонім став його офіційним ім'ям.

У роки Першої світової війни Моруа відправився на фронт в якості перекладача і офіцером зв'язку. У 1918 році він публікує свій дебютний роман під назвою «Мовчазний полковник Брамбл», який був написаний під враженням військових років і приніс йому чималий успіх. У мирний час Еміль почав працювати в редакції французького журналу, продавши сімейне підприємство, яке залишилося йому у спадок.

Творча спадщина Моруа налічує близько 200 книг, понад тисячу статей. Серед його творів – психологічні романи й оповідання, фантастичні новели і подорожні нариси, біографії великих людей і літературні портрети, історичні праці і філософські есе. Візитна картка французького автора – біографічна проза, де на основі документації він малює живі образи великих людей. Всесвітню популярність він завоював біографічними творами «Байрон», «Тургенєв», «Три Дюма» та ін. Останній біографічний твір, присвячений Бальзаку, був написаний в 1965 році і отримав назву «Прометей, або Життя Бальзака», а за кілька днів до смерті Моруа завершив свої мемуари.

Через свої твори Андре Моруа показує звичаї людей тієї епохи, захоплююче розповідає про їхнє життя, описує взаємовідносини між чоловіками і жінками, розмірковує про природу кохання і шлюбу. Його книги – щирі, легкі, повні світлого гумору, піднімають настрій навіть в хвилини смутку.

Книги Мічіо Кайку варто купити читачам, які захоплюються наукою і новими відкриттями сучасного світу.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image