Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/michio-kayku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мічіо Кайку

Мічіо Кайку

Життєпис

Мічіо Кайку у своїх книгах міркує про науку майбутнього доступною для читача мовою. Мічіо Кайку – американський учений, фахівець в галузі теоретичної фізики, автор науково-популярних книг. Кайку опублікував понад сімдесят статей у відомих світових журналах, кілька підручників з теорії струн і квантової теорії поля, веде освітні програми на телебаченні, в яких намагається дослідити таємничий характер часу. Також Мічіо Кайку захоплюється астрономією, проводить конференції. 

Біографія Мічіо Кайку дає зрозуміти, що фізикою майбутній письменник і вчений почав захоплюватися ще з дитинства. Мічіо народився 24 січня 1947 року в Каліфорнії в сім'ї японських іммігрантів. 1968 року з відзнакою закінчив Гарвардський університет, пізніше почав читати лекції в Прінстонському університеті та працював над дослідженнями в галузі квантової механіки. На сьогоднішній день Мічіо Кайку читає лекції з теоретичної фізики в коледжі в Нью-Йорку.

Творчість Мічіо Кайку дає відповіді на цікаві наукові питання. Кайку висуває власні теорії про майбутнє людства. На базі власних гіпотез він пише книги «Фізика майбутнього», «Фізика неможливого», «Майбутнє розуму» і «Майбутнє людства».

Наприклад, в книзі «Фізика майбутнього» представлені досягнення, розробки, можливості і перспективи розвитку науки і людства в цілому. 

Мічіо Кайку – один з небагатьох серйозних учених, хто звертається до найширшої аудиторії: популяризує наукові погляди, дає коментарі масштабним науковим подіям і явищам. Майстерність і вміння простою мовою пояснити найскладніші проблеми теоретичної фізики і світобудови – саме те, що робить книги Кайку настільки цікавими для читача.

Книги Андрія Шептицького найповніше виражають велич автора, його бачення вирішення складної й заплутаної української проблеми.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%