Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/michio-kayku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мічіо Кайку - книги та біографія

Мічіо Кайку

Мічіо Кайку у своїх книгах міркує про науку майбутнього доступною для читача мовою. Мічіо Кайку – американський учений, фахівець в галузі теоретичної фізики, автор науково-популярних книг. Кайку опублікував понад сімдесят статей у відомих світових журналах, кілька підручників з теорії струн і квантової теорії поля, веде освітні програми на телебаченні, в яких намагається дослідити таємничий характер часу. Також Мічіо Кайку захоплюється астрономією, проводить конференції. 

Біографія Мічіо Кайку дає зрозуміти, що фізикою майбутній письменник і вчений почав захоплюватися ще з дитинства. Мічіо народився 24 січня 1947 року в Каліфорнії в сім'ї японських іммігрантів. 1968 року з відзнакою закінчив Гарвардський університет, пізніше почав читати лекції в Прінстонському університеті та працював над дослідженнями в галузі квантової механіки. На сьогоднішній день Мічіо Кайку читає лекції з теоретичної фізики в коледжі в Нью-Йорку.

Творчість Мічіо Кайку дає відповіді на цікаві наукові питання. Кайку висуває власні теорії про майбутнє людства. На базі власних гіпотез він пише книги «Фізика майбутнього», «Фізика неможливого», «Майбутнє розуму» і «Майбутнє людства».

Наприклад, в книзі «Фізика майбутнього» представлені досягнення, розробки, можливості і перспективи розвитку науки і людства в цілому. 

Мічіо Кайку – один з небагатьох серйозних учених, хто звертається до найширшої аудиторії: популяризує наукові погляди, дає коментарі масштабним науковим подіям і явищам. Майстерність і вміння простою мовою пояснити найскладніші проблеми теоретичної фізики і світобудови – саме те, що робить книги Кайку настільки цікавими для читача.

Книги Андрія Шептицького найповніше виражають велич автора, його бачення вирішення складної й заплутаної української проблеми.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image