Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-dzhordan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Джордан - книги та біографія

Роберт Джордан

Повне ім'я:Robert Jordan

Роберт Джордан - це псевдонім американського письменника Джеймса Олівера Рігні-молодшого, відомого завдяки декільком книжковим циклам в жанрі фентезі.

Письменник народився 17 жовтня 1948 року в місті Чарльстон, Південна Кароліна, США, освіту здобував в університеті Клемсона, який через рік навчання успішно кинув аби вступити в армію. Впродовж 1968-1970 років брав участь у Війні у В’єтнамі, був стрільцем та інструктором з підготовки. Пізніше закінчив військовий коледж «Цитадель», де у середині 70-х отримав науковий ступінь з фізики.

Стартом письменницької кар’єри Джеймса прийняти вважати 1977 рік, саме тоді письменник почав роботу над серією історичних романів про Громадянську війну в США під назвою «Fallon series», в межах якої вийшли три романи, які були видані під псевдонімом Ріген О’Ніл:

  • The Fallon Blood (1980);
  • The Fallon Pride (1981);
  • The Fallon Legacy (1982), у тому ж році був виданий роман «Cheyenne Raiders».
Книги Роберта Джордана відомі всьому світі завдяки його Magnum opus - серії фентезійних романів «Колесо Часу», яка налічує 14 частин:

Через передчасну смерть у віці 58 років, автор не зміг закінчити цю книжкову серію, тому 3 останні книги були дописані Брендоном Сандерсоном.

Також перу Джордана належить книжкова серія «Конан», в межах якої автор створив 7 романів, які були видані впродовж 1982-1984 років. 

Книги автора залишаються шалено популярні у всьому світі завдяки багатогранним та оригінальним сюжетам, великій кількості персонажів та увазі до дрібниць, які додають реалізму його вигаданим світам.

Відкрийте для себе світ пригод та таємниць, який вражає своєю культурою та політичним устроєм, купити книги Роберта Джордана, зокрема культову серію «Колесо Часу» зручно та вигідно можна в нашому інтернет-магазині, а також у фізичних магазинах мережі Книгарня «Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image