Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/paul-maar/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пауль Маар

Життєпис

З біографії Пауль Маара можна дізнатися про початок творчого шляху і його найвідоміші книги, які так полюбляють діти і дорослі. Сам автор визначав свою творчість, як послання самому собі в дитинстві.

Пауль Маар – німецький дитячий письменник, драматург, перекладач та ілюстратор, лауреат Німецької премії дитячої літератури та інших нагород. Народився 1937 році в місті Швайнфурті. З дитинства любив читати і малювати улюблених персонажів. Після закінчення гімназії вступив до Державної академії мистецтв. Пізніше працював учителем малювання. З 1976 р повністю присвятив себе письменницькому ремеслу.

В 1967 році вийшла друком перша книга автора під назвою "Собака з татуюванням". Як багато дитячих письменників, Пауль Маар почав з того, що написав книгу для своїх дітей, тому що зовсім не хотілося читати їм те, що він знаходив на полицях книжкових магазинів. Найновіші книжки написані про собаку пана Белло, який став людиною, але залишився добрим і наївним.

Найбільш відомі книги Пауля Маара – це серія казкових повістей про Суботика. Вустами своїх героїв автор говорить, що сміх може впоратися з будь-якими напастями, допомогти в будь-якому горі, врятувати від будь-яких негараздів. Історії обіцяють читачам зустрічі з кумедним чоловічком, який має талант робити своїх друзів щасливими.

Твори Пауля Маара для тих дорослих, які не думають, що дисципліна – це порятунок і не вважають, що жити треба нудно і розмірено, а навпаки вірять в те, що в житті головне радість  та інтерес. А для читачів добре знайомий як справжній чародій слова і саме сміх – головна складова чудових книг. 

До вашої уваги біографія Карлоса Руїса Сафона, його творчість, хороші відгуки і рад літературних нагород, зайвий раз підтверджує популярність автора. Книги автора є сумішшю пригод, детектива, містики і хоррора.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 22.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%