Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ostin-kleon/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Остін Клеон - книги та біографія

Остін Клеон

Остіна Клеона можна назвати письменником цифрової епохи. Вся його творчість пронизана ідеєю ролі митця в інформатизованому суспільстві, а сам він є реальним прикладом успішності цієї ролі. Народився письменник в 1983 році в Огайо, США. Закінчивши університет Майамі, він тривалий час працював у напрямку програмування та реклами. Відчутно, що саме ця діяльність основним чином вплинула на творчість Клеона.

За великим рахунком, кожна його книга – свого роду маніфест письменника доби Інтернету. Так, видання «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» є свого роду підручником, як шляхом генерації й творчої переробки чужих ідей можна створити власний неповторний продукт, який гідно оцінять та захочуть наслідувати. Автор пропонує спільно з ним почати вести свій щоденник, у якому детально позначати всі кроки до мети.

Книга «Покажи свою роботу! 10 способів зробити так, щоб тебе помітили» вчить читача вірити в свої сили, вона популярною мовою пояснює, що «не святі горшки ліплять», а досягти успіху може не лише геній. Письменник показує: варто заявляти про себе вголос, шукати нове, підходити до заїжджених речей нестандартно. Також митець відомий своєрідним і оригінальним збірником віршів із газетних статей, веде активне громадське життя, неодноразово виступав із публічними лекціями на майданчиках Google, Pixar, SXSW, TEDx. 

Купити книги Клеона можна і в Україні. Зокрема «Кради як митець» та «Дай жару: 10 кроків до креативної майстерності» були видані книжковим клубом «Клуб Сімейного Дозвілля» в 2016 та 2019 роках відповідно. Загалом книги письменника перекладені 12 мовами світу. Вони завоювали беззаперечну популярність і мотивують багатьох людей сміливо рухатися вперед.  

Якщо ж є бажання творити та зануритись у поезію, радимо вірші Дмитра Павличка.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image