Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ostin-kleon/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Остін Клеон

Остін Клеон

Життєпис

Остіна Клеона можна назвати письменником цифрової епохи. Вся його творчість пронизана ідеєю ролі митця в інформатизованому суспільстві, а сам він є реальним прикладом успішності цієї ролі. Народився письменник в 1983 році в Огайо, США. Закінчивши університет Майамі, він тривалий час працював у напрямку програмування та реклами. Відчутно, що саме ця діяльність основним чином вплинула на творчість Клеона.

За великим рахунком, кожна його книга – свого роду маніфест письменника доби Інтернету. Так, видання «Кради як митець. Креативні «фішки», про які тобі ніхто не розповість» є свого роду підручником, як шляхом генерації й творчої переробки чужих ідей можна створити власний неповторний продукт, який гідно оцінять та захочуть наслідувати. Автор пропонує спільно з ним почати вести свій щоденник, у якому детально позначати всі кроки до мети.

Книга «Покажи свою роботу! 10 способів зробити так, щоб тебе помітили» вчить читача вірити в свої сили, вона популярною мовою пояснює, що «не святі горшки ліплять», а досягти успіху може не лише геній. Письменник показує: варто заявляти про себе вголос, шукати нове, підходити до заїжджених речей нестандартно. Також митець відомий своєрідним і оригінальним збірником віршів із газетних статей, веде активне громадське життя, неодноразово виступав із публічними лекціями на майданчиках Google, Pixar, SXSW, TEDx. 

Купити книги Клеона можна і в Україні. Зокрема «Кради як митець» та «Дай жару: 10 кроків до креативної майстерності» були видані книжковим клубом «Клуб Сімейного Дозвілля» в 2016 та 2019 роках відповідно. Загалом книги письменника перекладені 12 мовами світу. Вони завоювали беззаперечну популярність і мотивують багатьох людей сміливо рухатися вперед.  

Якщо ж є бажання творити та зануритись у поезію, радимо вірші Дмитра Павличка.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалена ніч!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 24.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%