Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleksandra-shutko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олександра Шутко - книги та біографія

Олександра Шутко

Книги Олександри Шутко присвячені султані-українці, її нелегкому життєвому шляху та безпосередньому впливу на світову історію. У них містяться найрізноманітніші історії — від фактів із біографії головних героїв до побуту, політичних перипетій та інтриг.

Олександра Шутко — журналістка, кандидатка наук у галузі мистецтвознавства, письменниця.

Біографія Олександри Шутко стверджує, що зацікавлення османською тематикою виникло під час подорожей до Туреччини й вивчення турецької мови. Завдяки творчому доробку та історичній літературі турецьких дослідників, вона дізнається безліч фактів та відомостей із біографій легендарних постатей, які були невідомі в Україні. У 2015 році виходить друком перша книжка «Роксолана: міфи та реалії», яка витримує перевидання та з’являється в турецькому перекладі. У 2017 році виходить наступна книжка «Листи Роксолани: любов та дипломатія», де авторка викладає переклад листів українською і підкреслює їхній красивий стиль написання. У книжці висвітлено нові факти з біографії Роксолани та її нащадків, тому цей твір — логічне доповнення попередніх видань, зокрема науково-популярної книжки «Роксолана: міфи та реалії». Згодом видана дитяча версія біографічної книжки «Роксолана».

Олександра Шутко — авторка чималої кількості книжок не лише про Роксолану, а і про її наступниць. Не менш відома трилогія про Хатідже Турхан — історія про султану-українку, яка до недавнього часу залишалася забутою. У творах майстерно описані реальні події, запекла боротьба за владу, переплетіння політики, романтики та особистої драми.

Творчість Олександри Шутко не обмежується лише книжками, у доробку письменниці є також публікації про історію Османської імперії в різних літературних джерелах.

Книги Леоніда Ушкалова охоплюють цілу серію біографій і літературних портретів, досліджень української літератури ХХ століття.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image