Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/leonid-ushkalov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Леонід Ушкалов - книги та біографія

Леонід Ушкалов

Книги Леоніда Ушкалова відповідають на питання про українську літературу, розповідають про життєві та філософські погляди видатних українських письменників, отримують позитивні відгуки та займають почесне місце в сімейних бібліотеках.

Леонід Ушкалов відомий як український літературознавець, доктор філологічних наук, письменник, упорядник книг, редактор і коментатор наукових та художніх видань. Народився 1956 року на Сумщині, закінчив Харківський університет, пізніше став професором кафедри світової та української літератури Харківського національного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди. 

З біографії Леоніда Ушкалова стає зрозуміло, що автор багато років присвячує дослідженню творчості Сковороди та Шевченка. Результатом стає видання книг «Сковорода від А до Я» та «Шевченко від А до Я», які входять до серії «Пізнавальні книги» та призначені для родинного читання. В інших відомих книжках, таких як «Моя Шевченківська енциклопедія: із досвіду самопізнання» і «Нариси з філософії Григорія Сковороди», автор розглядає їхню творчість як важливий складник української та світової культури. Його збірник есеїв «Що таке українська література» містить цікаві факти з життя видатних письменників та самого Леоніда Ушкалова. Книжка змушує читачів по-іншому поглянути на деякі явища та персоналії в українській літературі та охоплює величезний період від бароко до сучасної літератури. 

Творчість Леоніда Ушкалова цікава і пізнавальна, охоплює безліч різноманітних тем та вражає багатогранністю. Леоніда Ушкалова називають майстром наукового слова, адже його праці ставлять українську науку на найвищу полицю сучасних гуманітарних досліджень. 

Твори Юрія Мицика допомагають широкому колу читачів краще орієнтуватися в доволі складних періодах української історії.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image