Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleksandr-babinskiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олександр Бабінський - книги та біографія

Олександр Бабінський

Олександр Бабінський, також відомий багатьом читачам під псевдонімом Олександр Завара - публіцист, поет та письменник, психолог та консультант, який впродовж декількох років досліджує вплив мови на людину. Коуч із soft skills.
Майбутній автор декількох науково-популярних та художніх книжок народився 20 листопада 1983 року на Донеччині, у селищі Велика Новосілка, освіту здобув на філологічному факультеті Мелітопольсокого педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Згодом працював у медіа-сфері, на радіо й в журналістиці, був ведучим на радіостанціях «Радіо 5», «Ера ФМ», «Ностальжі», пошуки себе в житті призвели до того, що у 2009 року Олександр Бабінський вирішив змінити сферу діяльності й спробувати себе в письменстві, результатом чого стала публікація декількох творів в жанрах альтернативна й містична проза, психологічна проза, горор й наукпоп з саморозвитку:

Книги Олександра Бабінського розкривають глибокі й темні прірви людських душ, захоплюють з перших сторінок й тримають в напрузі навіть після прочитання.

Радимо відкрити для себе ім’я цього автора широкому колу сучасних читачів, які бажають отримати справжнє інтелектуальне задоволення від твору, переглянути та купити книги Олександа Бабінського можна за декілька кліків в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є» на сторінці нижче, або в офлайн-книгарнях мережі по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image