Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleh-sentsov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олег Сенцов - книги та біографія

Олег Сенцов

Книги Олега Сенцова розповідають автобіографічні історії, які дають нам змогу краще пізнати, що сформувало погляди відомого українського активіста.

Сенцов Олег Геннадійович — талановитий український кінорежисер, письменник, громадський активіст, волонтер, колишній політв’язень.

Народився 13 липня 1976 року в Сімферополі. Освіту здобував у Київському національному економічному університеті, також студіював кінематографічні курси в Москві. Його перші фільми були короткометражного формату. Перший повнометражний фільм «Гамер» виходить у 2012 році, представлений на Міжнародному фестивалі в Роттердамі. Наступного року Сенцов презентує проєкт «Носоріг», однак роботу над ним перериває початок протестного руху в Україні. З початку Євромайдану Сенцов стає активним його учасником. Після анексії Криму намагається організовувати проукраїнські мітинги на півострові.

Біографія Олега Сенцова насичена драматичними подіями. 10 травня 2014 року його затримують в Криму російські силовики та звинувачують у тероризмі. У серпні 2015 року засуджений до 20 років тюрми. У знак протесту проти незаконного і несправедливого ув’язнення оголошує голодування. 7 вересня 2019 року повертається до України в межах обміну з Росією.

Твори Олега Сенцова допомагають ближче зрозуміти відомого українського режисера, познайомитися з його світоглядом та думками. Автобіографічні збірки оповідань «Жизня» та «Маркетер» розповідають про те, що формувало погляди автора, його студентські роки та часи важливих внутрішніх пошуків та змін. Апокаліптичний роман «Другу також варто придбати» написаний в період ув’язнення.

Книги Робіна Шарма перекладені українською мовою, вони вчать жити сьогоднішнім днем, мислити позитивно та прагнути до духовної краси.

Сортувати по
Маркетер
-23%
Маркетер
Олег Сенцов
125 грн
96 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image