Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleg-zav-yazkin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олег Зав'язкін - книги та біографія

Олег Зав'язкін

Книги Олега Зав'язкіна запевняють, що пізнавати навколишній світ надзвичайно цікаво, а навчання маленького генія починається з малого – з самостійного читання або домашніх уроків поряд із батьками.

Олег Зав'язкін – прозаїк, поет, член Національної спілки письменників України. Його творчість дозволяє в захоплюючій і пізнавальній формі знайомити дитину з новими життєвими сферами і відкриттями. Письменник народився 1970 року в місті Макіївці Донецької області. Закінчив медичне училище, після чого кілька років працював фельдшером “швидкої допомоги”. 1998 року отримав диплом філологічного факультету Донецького університету. На даний момент працює заступником головного редактора видавництва «БАО» у Донецьку. 

З біографії Олега Зав'язкіна відомо, що його дебютні твори у великій літературі були опубліковані в різних журналах і насамперед це була поезія. З його найвідоміших поетичних збірок варто виділити книгу «Малява: Вірші про смерть і кохання», яка вийшла друком у 2011 році та стала запізнілим прощанням з Радянським Союзом.

Найбільшу популярність автору принесли пізнавальні цикли дитячих енциклопедій.

Відомі книги Олега Зав'язкіна вже давно мають своїх прихильників серед читачів різної вікової категорії. Перу автора належить десятки книг для дітей віком до 12 років. Його серії книг знайомлять маленького читача зі світом нашої планети: морськими мешканцями, свійськими, дикими чи доісторичними тваринами, світовими рекордами, героями міфів і легенд, видатними постатями. І це далеко не весь список пізнавальних тем. Варто зазначити, що чудові видання доповнюють яскраві фотоілюстрації, що допомагає дітям краще запам'ятовувати цікаві факти. На сторінках книг також можна знайти цікаві завдання, які сприяють розвитку дитини.

Християнські книги Деббі Лоренс формують біблійний світогляд за допомогою науки, фактів і навколишнього світу.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image