Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleg-zav-yazkin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олег Зав'язкін

Олег Зав'язкін

Життєпис

Книги Олега Зав'язкіна запевняють, що пізнавати навколишній світ надзвичайно цікаво, а навчання маленького генія починається з малого – з самостійного читання або домашніх уроків поряд із батьками.

Олег Зав'язкін – прозаїк, поет, член Національної спілки письменників України. Його творчість дозволяє в захоплюючій і пізнавальній формі знайомити дитину з новими життєвими сферами і відкриттями. Письменник народився 1970 року в місті Макіївці Донецької області. Закінчив медичне училище, після чого кілька років працював фельдшером “швидкої допомоги”. 1998 року отримав диплом філологічного факультету Донецького університету. На даний момент працює заступником головного редактора видавництва «БАО» у Донецьку. 

З біографії Олега Зав'язкіна відомо, що його дебютні твори у великій літературі були опубліковані в різних журналах і насамперед це була поезія. З його найвідоміших поетичних збірок варто виділити книгу «Малява: Вірші про смерть і кохання», яка вийшла друком у 2011 році та стала запізнілим прощанням з Радянським Союзом.

Найбільшу популярність автору принесли пізнавальні цикли дитячих енциклопедій.

Відомі книги Олега Зав'язкіна вже давно мають своїх прихильників серед читачів різної вікової категорії. Перу автора належить десятки книг для дітей віком до 12 років. Його серії книг знайомлять маленького читача зі світом нашої планети: морськими мешканцями, свійськими, дикими чи доісторичними тваринами, світовими рекордами, героями міфів і легенд, видатними постатями. І це далеко не весь список пізнавальних тем. Варто зазначити, що чудові видання доповнюють яскраві фотоілюстрації, що допомагає дітям краще запам'ятовувати цікаві факти. На сторінках книг також можна знайти цікаві завдання, які сприяють розвитку дитини.

Християнські книги Деббі Лоренс формують біблійний світогляд за допомогою науки, фактів і навколишнього світу.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Отримай знижку