Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/debbi-lorens/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Деббі Лоренс - книги та біографія

Книги Деббі Лоренса ґрунтуються на біблійному світогляді і розраховані для різних вікових груп і підходять для будь-яких форм навчання.

Деббі Лоренс народився у Вірджинії, США. Закінчив Університет Колорадо у Боулдері, де отримав ступінь бакалавра. За словами самого автора, Деббі з дитинства любив вигадувати історії, щоб згаяти час. В дорослому віці майбутній автор почав розповідати історії своїм чотирьом дітям і вони їм подобалися більше, ніж ті, які купували для читання. Таким чином вийшли друком його перші унікальні книги. 

Біографія Деббі Лоренса містить також такі випадкові факти: автор любить грати у вуличний хокей, ходити в гори та подорожувати штатами.

Серії книг «Божий задум» включає дванадцять посібників на різну тематику: починаючи від вчень про неозорий простір Всесвіту і закінчуючи подорожами світом живих істот. Кожна книга вивчає науку і перші кроки людини у навколишньому світі, створеному Богом. По суті, це – відновлення традицій змішаної системи навчання, коли старші можуть допомагати молодшим, закріплюючи при цьому пройдене. Книги цієї серії призначені для недільної школи та домашнього навчання дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вони містять навчальні тексти і прості завдання, мета яких – допомогти дітям побачити Божу руку у всьому, що їх оточує.

Наприклад, навчальний посібник «Світ екосистем» пропонує ознайомитися з усіма живими організмами і середовищем їхнього життя, взаємодіями тварин і рослин, життям на планеті, що є чудом Божого Творіння. На практичних заняттях можна зрозуміти свою важливу роль в охороні природи і дізнатися, як виявляти турботу до нашої планети.

Християнські книги Деббі Лоренса містять ілюстрації і призначені для позакласного читання.

Відомі книги Влади Липовецької стануть незамінними помічниками і містять всю необхідну інформації про звичайні продукти, які мають корисні властивості.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image