Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nil-geyman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніл Ґейман - книги та біографія

Ніл Ґейман

З усіх сучасних письменників Ніл Гейман - один з кращих оповідачів історій. Цей той самий storytelling, з якого все колись починалося: в сутінках, біля багаття, страшні байки про драконів, войовників, і лиходіїв передавали з уст в уста. Ви зможете знову відчути всі ті емоції, купивши книгу Ніла Геймана в Україні за привабливою ціною в «Книгарні Є». Річ іде про книгу Ніла Геймана «Міст троля», ця розповідь потрапить в категорію Ваших улюблених оповідань: по суті фентезі, але це саме історія, схожа чимось на казку. Тільки казка серйозна, а коли до вас дійде її сенс, ви зрозумієте, що вона ще й дуже страшна. І коли ви дочитаєте її до кінця, запитайте себе: якщо ви продовжите жити так, як живете зараз, вже чи не опинитеся і ви біля мосту старого троля? І чи не буде він розчарований? Досить непроста, але цікава література.

Окрім того, що Ніл Гейман є першокласним письменником-фантастом він ще й чудовий лектор.  В його арсеналі є прекрасна лекція «Чому наше майбутнє залежить від читання?». Якщо у вас є друзі, які запитують, навіщо читати художню літературу, дайте їм текст лекції Ніла Геймана. Очевидно, що не можна оминути увагою його книгу «Американські Боги», яку вже екранізували. Цю книгу Ніла Геймана можна купити в Україні. Це дуже сильна книга. І написана вона приголомшливою, образною мовою, яка проникає в тебе і пускає паростки. Книга не відпускає ні на хвилину під час її прочитання. І фентезі, і роуд-сторі, і детектив. Хитро сплів Гейман безліч різних історій в цикл про Богів, їх пристрастях і пороках, що затягує з перших сторінок. Дуже великим плюсом є ерудиція автора, дуже живі діючі особи, наявність приємних пасхалок та гарного гумору (нехай часом і чорного, як ніч). Все це в сумі робить Ніла Геймана одним з найкращих письменників-фантастів в світі.

Від фентезі до магічного реалізму, щоб познайомитися з новим жанром рекомендуємо Вам придбати книгу Салмана Рушді в магазинах «Книгарні Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image