Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nasim-nikolas-taleb/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Насім Ніколас Талеб - книги та біографія

Насім Ніколас Талеб

Книги Насіма Ніколаса Талеба є концентратом досвіду, що допомагає вижити в світі хаосу, не постраждати від впливу непередбачуваних подій та навіть поліпшити ситуацію.

Насім Талеб – американський економіст ліванського походження. Також відомий як письменник, філософ, експерт в області впливу випадкових подій на світову торгівлю та економіку. Народився у 1960 році, навчався у французькій школі в Бейруті. З самого дитинства Талеб хотів стати письменником і філософом, тому читання книг стало його головним захопленням.

Майбутній письменник був керівником у великих брокерських фірмах Лондона і Нью-Йорка. З 2004 року залишає торгівлю цінними паперами та вирішує присвятити себе викладанню, науці та письменницькому ремеслу.

Наукові статті та книги Насіма Ніколаса Талеба присвячені питанням економіки, фінансів. Але його праці не можна назвати підручниками з економіки, адже в них міститься багато прикладів з життя. 

Творчість фінансового гуру Насіма Ніколаса Талеба підкреслює художню сторону таланту, його перу належать ряд книг, в яких поєднуються елементи філософських роздумів, історичних фактів, автобіографії та наукових коментарів.

У 2007 році вийшла друком книга «Чорний лебідь», яка відразу стала бестселером. В цілому книга про те, як управляти своїми ризиками, які явища впливають на життя, як їх структурувати за ступенем впливу і як на них реагувати. Наступна книга під назвою «Антикрихкість» стала логічним продовженням попередньої книги, об'єднаних спільною ідеєю і філософією автора. Його книги однозначно сподобаються тим, хто любить розмірковувати про непередбачуваність подій у світі.

Книги Ілька Лемка можуть бути рекомендовані всім для розширення кругозору, а також поліпшення розуміння атмосфери, побуту і традицій свого краю.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image