Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ilko-lemko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ілько Лемко

Ілько Лемко

Життєпис

Ілько Лемко пише книги, в яких відчувається величезна любов до свого рідного міста.

Ілько Лемко – письменник, дослідник історії Львова, музикант, перекладач, популярний екскурсовод. З самого дитинства автор цікавився рідним містом. Працював програмним директором ТРК «Люкс», є автором телепрограми «Легенди старого Львова», яка відразу завоювала популярність серед глядачів та отримала нагороду за найкращу телепрограму в Україні. 

Ілько Лемко написав 10 книг про Львів, хоча сам автор називає себе львів’янином-аматором, який жодного разу не був в архіві. Його перша книга «Львів понад усе» стала золотим фондом літератури про Львів, мемуаристичної прози та краєзнавства. В книзі «Легенди старого Львова» Ілько Лемко зібрав найкрасивіші, старовинні легенди про місто Львів. Книга складається з окремих оповідань, кожне з яких присвячено певній події, яскравій особистості, архітектурним спорудам або просто неповторній атмосфері певного періоду життя міста.

У 2011 році була видана книга «Цікавинки укрмови», де автор пише не лише про правила, а також проводить аналіз проблеми освіченості. Останню книгу «Топ 25 архітектурних шедеврів Львова» вподобають всі читачі, які захоплюються архітектурними пам'ятками надзвичайної краси. Бо всі вони посідають значуще місце в історії та культурі Львова.

Біографія зайвий раз підтверджує, що Ілько Лемко став справжньою легендою – він відомий як письменник та музикант однієї з перших рок-груп Львова «Супер Вуйки».

Ілько Лемко у своїх творах ділиться атмосферою, побутом і традиціями свого краю, а демократична ціна на книги дає можливість познайомитися з його творчістю більшій кількості читачів. Ознайомитися з книгами можна завітавши до мережі «Книгарні Є» та купивши один із чудових творів автора.

Замовити книгу Роберта Гріна варто всім, хто хоче навчитися правильно вибудовувати свою поведінку для досягнення амбітних цілей.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 25.02.2021

Промокод: YE25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%