Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-grin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Ґрін - книги та біографія

Роберт Ґрін

Повне ім'я:Robert Greene

Народився:14 травня 1959

Роберт Ґрін - сучасний американський коуч та письменник книг з психології та менеджменту, на сторінках яких досліджує механізми функціонування влади. Член ради директорів компанії American Apparel.

Роберт народився 15 травня 1959 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США. Освіту здобував у престижному Каліфорнійському університеті Берклі та університеті Вісконсін-Медісон, де вивчав порівняльну філософію та класичну літературу.

Після закінчення навчання Роберт Ґрін писав для часопису Есквайр, був перекладачем, редактором, сценаристом та навіть будівельником, перш ніж видати першу книгу та почати письменницьку кар’єру змінив близько 80 робіт, розмовляє п’ятьма мовами.

Дебютна книга Роберта Ґріна «48 законів влади» (The 48 Laws of Power) була видана у 1998 році, на сторінках цієї праці автор сформулював закони, які можна використовувати для досягнення влади та впливу людьми.

Друга книга автора «Мистецтво зваблення» (The Art of Seduction) була видана у 2001 році.

Книги Роберта Ґріна продовжать виходити впродовж наступних двадцяти років, так книга «33 стратегії війни» (The 33 Strategies of War) була видана у 2006 році, у 2009 році друком вийшла книга Ґріна у співавторстві з відомим реп-виконавцем 50 Cent під назвою «П’ятдесятий закон».

У подальшому автор напише та видасть ще декілька книжок:

  • «Майстерність» (Mastery) у 2012 році;
  • «Закони людської природи» (The Laws of Human Nature) у 2018 році;
  • «Щоденні закони: 366 медитацій, Зваблення, Майстерність, Стратегія та Людська Природа» (The Daily Laws: 366 Meditations on Power, Seduction, Mastery, Strategy, and Human Nature) у 2021 році.

Роберт Ґрін відомий своїми гостроцікавими ідеями, аналізом людської психології та унікальними порадами в галузі саморозвитку та взаємостосунків у колективі та соціумі.

Погортати та купити книги Роберта Ґріна можна в офлайн-магазинах мережі Книгарня «Є», а також оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині, нерідко його «48 законів влади» можна знайти у списку найпродаваніших книжок.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image