Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robert-grin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роберт Грін

Роберт Грін

Життєпис

Роберт Грін пише публіцистичні книги, присвячені аналізу специфіки і стратегій досягнення влади, пояснює правила виживання для досягнення амбітних цілей. Книги культового автора сучасності по праву стали бестселерами з психології менеджменту. 

Роберт Грін народився 1959 року в Лос-Анджелесі, США. Став випускником престижних навчальних закладів – Каліфорнійського університету, та Університету Вісконсін. Переїхав до Нью-Йорка, де розпочав кар'єру, працюючи журналістом в «Тhе New Yorker», «Esquire». Пізніше переїхав до Голлівуду на запрошення кінопродюсерів для роботи зі сценаріями ряду кінокомпаній. Автор вільно володіє кількома іноземними мовами, його запрошують читати лекції топ-менеджерам великих компаній. А його «33 стратегії війни» рекомендовані для ознайомлення студентам найпрестижніших університетів.

Біографія Роберта Гріна вибудовується на спробах знайти своє життєве призначення, тому майбутній письменник змінив десятки професій. Це не принесло бажаного успіху, проте з'явився безцінний життєвий досвід, який автор міг використати для своїх книг. Він вирішив написати книгу, яка отримала назву «48 законів влади», яка відразу стала світовим бестселером. Не зупинившись на досягнутому, автор написав ще декілька творів: «24 закони зваби», «33 стратегії війни», «П'ятдесятий закон», «Майстри успіху». Стиль автора провокує егоїзм і недовіру, але одночасно його книги пояснюють, як вижити в жорстокому світі. Критики нерідко порівнюють ідеї автора зі світоглядом макіавеллізму. 2006 року письменник відкрив свій офіційний блог, присвячений законам влади.

Замовити книгу Роберта Гріна можна на сайті магазину «Книгарня Є» або купити в мережах магазинів Києва та інших міст.

Твори Мирослава Поповича припадуть до душі читачам, які полюбляють поглянути на хід історії та її інтерпретації з філософської позиції.

Сортувати по
48 законів влади
-2%
48 законів влади
Роберт Грін
191 грн
187 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 11.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%