Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mylan-kundera/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мілан Кундера - книги та біографія

Мілан Кундера

Повне ім'я:Milan Kundera

Народився:1 квітня 1929 р.

Мілан Кундера - один з найвідоміших чеських письменників, поетів та драматургів, твори якого перекладаються українською, писав чеською та французькою мовами.

Народився у місті Брно тодішньої Чехословаччини, батько Мілана був відомим музикознавцем, й змалку прищеплював сину любов до музики. Після закінчення школи у 1948 році здобував освіту на факультеті мистецтв Карлового Університету, де вивчав естетику та літературу, проте провчився там не довго, та перевівся до Академії Кіно, де студіював режисуру та написання сценаріїв.

Літературна кар’єра Мілана Кундери розпочалась з 1953 році, того року була видана колекція ліричних поем «Людина, Дикий Сад», пізніше письменник видасть поему «Останній травень» (1955) та зібрання поем «Монологи» (1957).

Зрілий період творчості розпочався у 1958-1959 роках, книги Мілана Кундери характеризуються філософським спостереженням, нерідко базуються на авторському досвіді життя та досліджують теми любові, смерті, людської пам’яті та фальшивих образів.
У 1975 році Кундера їде з Чехословаччини до Франції, впродовж наступних десятиліть письменник відмовлявся від спілкування зі ЗМІ та вів непублічний спосіб життя.

Загалом перу автора належить понад 20 творів різних жанрів, проте всесвітньо відомими стали романи й збірки оповідань:

Мілан Кундера пішов з життя 11 липня 2023 року у віці 94 років.

Книги автора залишаються популярними та перекладаються іноземними мовами, а його гумор та витончений стиль письма став еталоном для інших письменників.

Інтернет-магазин Книгарня «Є» пропонує і вам зануритися в унікальні авторські тексти, купити книги Мілана Кундери можна як онлайн, так і в офлайн-книгарнях нашої мережі.

Сортувати по
Ідентичність
-32%
Ідентичність
Мілан Кундера
373 грн
255 грн
Купити
Жарт
-18%
Жарт
Мілан Кундера
311 грн
255 грн
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image