Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/miroslav-marinovich/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мирослав Маринович - книги та біографія

Мирослав Маринович

В своїх книгах Мирослав Маринович ділиться з нами своїми блискучими роздумами та повчальними спогадами, а відгуки читачів свідчать, що автор став для них великим моральним авторитетом.

Маринович Мирослав Франкович – український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху на Україні, віце-ректор Українського католицького університету у Львові. Дискусії на теми піднятих питань, вміння слухати, повне відторгнення штампів з вічною боротьбою за утвердження прав людини, ідеалів свободи та демократії – ось що значить працювати за покликанням і мати свою точку зору щодо трактування успішності. 

У відомій біографії «Митрополит Андрей Шептицький і принцип «позитивної суми» ведеться аналіз спадщини Андрея Шептицького та його методологічного принципу, коли від співпраці виграють та отримують користь абсолютно всі. Автор вважає, що в основі проблем на всіх життєвих рівнях лежить проблема людського духу і тут складно не погодитись. Інша книжка Мирослава Мариновича, яку ми радимо купити – «Всесвіт за колючим дротом. Спогади і роздуми дисидента». Книга розповідає про роки ув'язнення та перебування на засланні через політичні переконання автора. Твори Мирослава Мариновича стверджують, що чудеса – це наслідок великих мрій, а бажати – це вміння брати відповідальність на себе.Кожна його книга знайде відгуки в серцях читачів, адже до думки автора однаково прислухаються як люди старшого віку, так і молодь.

Автор має багато нагород, а його особистий вклад в боротьбі за свободу і незалежність України важко переоцінити. 

Якщо хочеться нову порцію натхнення на прикладі біографій найуспішніших особистостей, то всі книги Марії Сердюк стануть великим мотиватором для вас та ваших діток.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image