Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mik-vikinh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мік Вікінг

Життєпис

Мік Вікінг — відомий данський науковець та письменник.

Мік Вікінг є виконавчим директором Інституту досліджень щастя, науковим співробітником у Данії на Всесвітній базі щастя та членом-засновником мережі Латиноамериканських мереж добробуту та якості життя. Він має ступінь в галузі ділової та політичної науки та раніше працював у міністерстві закордонних справ Данії, але згодом звільнився й почав займатися наукою, а саме проводив дослідження пов’язані з мозком людини, як директор мозкового центру. Мік Вікінг написав кілька книг та звітів про щастя, суб'єктивний добробут та якість життя.

Він і його дослідження були представлені у більш ніж 500 світових ЗМІ, включаючи The Washington Post, BBC, Huffington Post, Times (Лондон), The Guardian, CBS, Monocle, Atlantic, і PBS News Hour. Він часто виступає на телебаченні, він їздить по всьому світу і виступає там, як публічний оратор, а його книги перекладені на більш ніж п'ятнадцять мов. Сьогодні він живе і працює у Копенгагені, Данія.

Книги

Окрім своєї наукової діяльності Мік Вікінг — також автор всесвітнього бестселера «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи».

У Рейтингу країн світу за рівнем щастя, яке кожного року проводить ООН данці регулярно посідають перше місце. Але у чому їхній секрет? Як їм вдається радіти життю навіть тоді, коли за вікном майже весь час погана погода, а день такий короткий, що за роботою його й не помічаєш, а крім цього на роботі якісь нескінченні проблеми? Для цього у данців є власна життєва філософія, яка складається з кількох нехитрих правил, які допоможуть створити атмосферу спокою, і принесе у ваше життя стан внутрішнього гомеостазу, — хюґе. Про те, що це таке, розповідає у своїй книзі Мік Вікінг, засновник і керівник знаменитого Інституту дослідження щастя в Копенгагені. Ця книжка ділиться рецептами щастя. Читачі у всьому світі позитивно відгукуються про книгу і кажуть, що вона допомогла їм змінити життя і принесла у нього спокій та щастя, а критики впевнено заявляють, що якщо у повсякденному житті використовувати прості поради, які пропонує автор, то ваше життя неодмінно зміниться у кращий бік.

Автор впевнений, що для щастя потрібно не багато і цьому питанню він присвятив не один розділ книги, де розповідає, що для щастя не головне великий гаманець, а набагато важливіше великий внутрішній світ.

Українською мовою книжка «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» вийшла у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» в перекладі однієї з найкращих письменниць сучасної України — Катерини Бабкіної.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 15.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%