Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mik-vikinh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мік Вікінг - книги та біографія

Мік Вікінг

Мік Вікінг — відомий данський науковець та письменник.

Мік Вікінг є виконавчим директором Інституту досліджень щастя, науковим співробітником у Данії на Всесвітній базі щастя та членом-засновником мережі Латиноамериканських мереж добробуту та якості життя. Він має ступінь в галузі ділової та політичної науки та раніше працював у міністерстві закордонних справ Данії, але згодом звільнився й почав займатися наукою, а саме проводив дослідження пов’язані з мозком людини, як директор мозкового центру. Мік Вікінг написав кілька книг та звітів про щастя, суб'єктивний добробут та якість життя.

Він і його дослідження були представлені у більш ніж 500 світових ЗМІ, включаючи The Washington Post, BBC, Huffington Post, Times (Лондон), The Guardian, CBS, Monocle, Atlantic, і PBS News Hour. Він часто виступає на телебаченні, він їздить по всьому світу і виступає там, як публічний оратор, а його книги перекладені на більш ніж п'ятнадцять мов. Сьогодні він живе і працює у Копенгагені, Данія.

Книги

Окрім своєї наукової діяльності Мік Вікінг — також автор всесвітнього бестселера «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи».

У Рейтингу країн світу за рівнем щастя, яке кожного року проводить ООН данці регулярно посідають перше місце. Але у чому їхній секрет? Як їм вдається радіти життю навіть тоді, коли за вікном майже весь час погана погода, а день такий короткий, що за роботою його й не помічаєш, а крім цього на роботі якісь нескінченні проблеми? Для цього у данців є власна життєва філософія, яка складається з кількох нехитрих правил, які допоможуть створити атмосферу спокою, і принесе у ваше життя стан внутрішнього гомеостазу, — хюґе. Про те, що це таке, розповідає у своїй книзі Мік Вікінг, засновник і керівник знаменитого Інституту дослідження щастя в Копенгагені. Ця книжка ділиться рецептами щастя. Читачі у всьому світі позитивно відгукуються про книгу і кажуть, що вона допомогла їм змінити життя і принесла у нього спокій та щастя, а критики впевнено заявляють, що якщо у повсякденному житті використовувати прості поради, які пропонує автор, то ваше життя неодмінно зміниться у кращий бік.

Автор впевнений, що для щастя потрібно не багато і цьому питанню він присвятив не один розділ книги, де розповідає, що для щастя не головне великий гаманець, а набагато важливіше великий внутрішній світ.

Українською мовою книжка «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» вийшла у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» в перекладі однієї з найкращих письменниць сучасної України — Катерини Бабкіної.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту