Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mett-geyg/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Метт Гейґ - книги та біографія

Метт Гейґ

Метт Гейґ - популярний британський письменник та журналіст, який спеціалізується на художній та нон-фікшн літературі для дітей й дорослих.

Майбутній автор декількох бестселерів народився 3 липня 1975 року в місті Шеффілд, Велика Британія. Освіту здобував в Галлському університеті, де вивчав англійську мову та історію.

Стартом письменницької кар’єри автора можна вважати 2002 рік, саме тоді читачів побачила нон-фікшн книга «How Come You Don't Have An E-Strategy», з того часу книги Метта Гейґа виходитимуть майже щороку.

Серед найпопулярніших творів автора:

Дитяча серія «Піксі»:

Дитяча серія «Різдво»:

Особливістю авторського стилю Метта Гейґа є поєднання цікавого сюжету з дослідженням складних емоційних та психологічних аспектів людського існування, його відверті, гумористичні та філософські тексти знайдуть відгук як серед дорослих шанувальників зворушливих сюжетів, так і дитячої авдиторії, яка полюбляє пригодницьку та фентезі літературу.

Відкрийте для своєї родини цікавого письменника, твори якого не змусять сумувати навіть вибагливих читачів.

Переглянути асортимент та купити книги Метта Гейґа зручно та вигідно ви можете на сторінці нижче, або завітавши в один з офлайн-магазинів мережі Книгарня «Є» вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image