Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/meg-veyt-kleyton/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Меґ Вейт Клейтон - книги та біографія

Меґ Вейт Клейтон

Повне ім'я:Meg Waite Clayton

Меґ Вейт Клейтон — американська письменниця, що народилася у Вашингтоні, США. Вона вивчала право на факультеті юриспруденції Мічиганського університету, після чого отримала наукову ступінь у галузі історії і психології та розпочала свою кар'єру в юридичній фірмі в Лос-Анджелесі. Проте літературні зацікавлення виявилися сильнішими і Меґ вирішила реалізувати свою творчість через письменницьку діяльність.

Шлях у велику літературу для Меґ Клейтон почався з коротких творів, зокрема її есе "Що означає медаль" було опубліковане в відомому журналі для спортсменів-бігунів та отримало популярність. Однак справжній прорив у творчості відбувся з її першим романом "Мова Світла", який став фіналістом престижної премії США.

Варто згадати роман письменниці "Останній потяг до Лондона". Цей твір підіймає трагічні сторінки періоду 1930-х років та розповідає історію останнього потяга з Відня до Лондона під час нацистського переслідування євреїв. Сюжет описує долі двох підлітків і проблему врятування єврейських дітей. Роман став справжнім бестселером, отримав неабияку популярність в Нідерландах, Канаді і США, був фіналістом премії The Jewish Book Award.

Крім романів, Меґ Клейтон продовжує писати розповіді, які публікуються в різних впливових популярних виданнях, зокрема у The New York Times. Письменниця полюбляє торкатися різних тем, робить це вишукано та філігранно. Вона не боїться контроверсійних проблем, важких питань в літературі. Книги Меґ Клейтон відзначаються деталізованістю викладу. Сама Меґ неодноразово підкреслювала, що в письменницькій кар’єрі їй допомагає освіта юриста.

Ми рекомендуємо вам купити книги Меґ Клейтон у мережі магазинів «Книгарня Є». До того ж, саме тут ви знайдете літературний доробок Девіда Балдаччі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image