Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/devid-baldachchi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Девід Балдаччі - книги та біографія

Девід Балдаччі

Повне ім'я:David Baldacci

Девід Балдаччі — американський письменник, котрий народився у штаті Вірджинія. Він отримав освіту політолога та зайнявся науковими правничими дослідженнями, здобувши ступінь доктора в юридичній сфері. Починаючи свою кар'єру, Балдаччі працював юристом і адвокатом, але його велика пристрасть завжди була пов'язана з літературою. Вона, власне, і переважила у виборі життєвого шляху.

Девід Балдаччі відомий своєю творчістю в жанрі трилера та детективу. Його книги часто відрізняються карколомним сюжетом, складними персонажами та несподіваними поворотами літературної лінії. Він став одним із найпопулярніших авторів в цьому жанрі, до того ж пише як для дітей, так і для дорослих. Варто відзначити серії творів «39 ключів», «Вега Джейн», «Верблюжий клуб», «Джон Пуллер» і т.д.

Книги Девіда Балдаччі вирізняються широким спектром тем. Варто згадати твір «Абсолютна влада». Цей роман став його дебютним і отримав великий успіх. Книга розповідає історію викрадення президента США та наслідків цього злочину. Зацікавить вас і «Пасажир потяга о 6:20». Книга розповідає нам історію про колишнього офіцера на ім'я Тревіс Девін, котрий стикається із самогубством своєї подруги, однак сумнівається, що це було самогубство, і починає власноруч розслідувати ситуацію. Автор занурює читачів у канву захоплюючого детектива. Також згадаймо «39 ключів. Кехіли проти Весперів. Судний день. Книга 6». Твір є частиною серії «39 ключів» та розповідає про протистояння родини Кехілів зі зловісними Весперами.

Купити книги Девіда Балдаччі найкраще всього у мережі магазинів «Книгарня Є». Вони представлені тут за доступними цінами та вже шукають свого читача. До того ж, серед асортименту Книгарні вас мають зацікавити видання Мег Вейт Клейтон, котрі також тут наявні.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image