Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maks-fray/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Макс Фрай - книги та біографія

Макс Фрай

Макс Фрай – це не чоловік, це літературний псевдонім, під яким офіційно творить непересічний  художник Світлана Мартинчик. Тож коли візьмете до рук книгу Макса Фрай, то знайте, під чоловічим псевдонімом приховується сильна та унікальна жінка. Прозаїк, публіцист, критикиня.

Письменниця ряду літературних проектів, в числі яких цикл бестселерів, великий цикл рефлексій про літературу, популярний словник-довідник «Абетка сучасного мистецтва», тематичні літературні антології, складені з творів класиків світової літератури. Іноді псевдонім використовується для творення сумісних літературних проектів художників Світлани Мартинчик і Ігоря Стьопіна. Кількість книг, що написав Макс Фрай,  перевалила за 6-й десяток. До кращих книг Макс Фрай відносять велику кількість книг,але якщо виділити декілька, то це буде збірка «Чужак» та «Книга скарг».

Переглядаючи збірку «Чужакпіймаєш себе на думці, що хочеться читати ще і ще, адже книги Макса Фрай наповнені мудрістю. Найцікавіше, коли читаєш історії сера Макса, де все нове здається таким "як треба", то не дивуєшся, а просто приймаєш все як належне. Книга продовжує радувати кількістю позитиву. Цього разу сер Макс має пройти випробування у в’язниці  і розібратися в причині містичних смертей в одній з її камер. А взагалі історії, в які потрапляє Макс, стають все цікавішими, а його вчинки все більш несподіваним.

Замовити книгу Макс Фрай в Україні можна на сайті «Книгарні Є». Також, заодно можна купити книги Роджера Желязни українською мовою, які є не менш цікавими.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image