Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maks-fray/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Макс Фрай

Макс Фрай

Життєпис

Макс Фрай – це не чоловік, це літературний псевдонім, під яким офіційно творить непересічний  художник Світлана Мартинчик. Тож коли візьмете до рук книгу Макса Фрай, то знайте, під чоловічим псевдонімом приховується сильна та унікальна жінка. Прозаїк, публіцист, критикиня.

Письменниця ряду літературних проектів, в числі яких цикл бестселерів, великий цикл рефлексій про літературу, популярний словник-довідник «Абетка сучасного мистецтва», тематичні літературні антології, складені з творів класиків світової літератури. Іноді псевдонім використовується для творення сумісних літературних проектів художників Світлани Мартинчик і Ігоря Стьопіна. Кількість книг, що написав Макс Фрай,  перевалила за 6-й десяток. До кращих книг Макс Фрай відносять велику кількість книг,але якщо виділити декілька, то це буде збірка «Чужак» та «Книга скарг».

Переглядаючи збірку «Чужакпіймаєш себе на думці, що хочеться читати ще і ще, адже книги Макса Фрай наповнені мудрістю. Найцікавіше, коли читаєш історії сера Макса, де все нове здається таким "як треба", то не дивуєшся, а просто приймаєш все як належне. Книга продовжує радувати кількістю позитиву. Цього разу сер Макс має пройти випробування у в’язниці  і розібратися в причині містичних смертей в одній з її камер. А взагалі історії, в які потрапляє Макс, стають все цікавішими, а його вчинки все більш несподіваним.

Замовити книгу Макс Фрай в Україні можна на сайті «Книгарні Є». Також, заодно можна купити книги Роджера Желязни українською мовою, які є не менш цікавими.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%