Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/liliya-gumenna/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лілія Гуменна - книги та біографія

Лілія Гуменна пише книги на різну тематику – книги про здоров'я, збалансоване харчування, швидкі сніданки, святкові страви та напої, а також книги для найменших – прописи, розвиваючі завдання та перші книги для малюків. Її видання містять багато цікавої та дуже корисної інформації, тому кожен може вибрати собі книгу в залежності від уподобань та вікової групи.

Біографія Лілії Гуменної пронизана таємницями, проте її книги вже давно знайшли своїх прихильників.

Книги Гуменної стануть справжніми помічниками під час приготування до свята та урочистих подій, щоб потішити та здивувати рідних корисними, особливими та вишуканими стравами. В сучасному виданні книги «Святкові страви» зібрано понад 50 рецептів різноманітних страв, які стануть окрасою святкового столу. Соковиті м'ясні рулети, чудові закуски, салати, незабутні десерти допоможуть створити справжнє свято смаку і здивувати ваших гостей. Ця книжка входить до відомої серії «Смачно! Рекомендуємо!», до якої входять більшість кулінарних книг авторки: «Джеми, варення, конфітюри», «Зігріваючі напої», «Домашня випічка», «Швидкі сніданки», «Вегетаріанські страви», «Смачне свято на роботі» та багато інших. Всі вони містять велику кількість рецептів смачних корисних страв.

Творчість Лілії Гуменної не обмежується лише кулінарними книгами. Її широко відомі дитячі книги вже давно стали приємною знахідкою для батьків. Одна з найвідоміших книг – «Перша книга малюка», яка може стати найкращим подарунком для маленьких читачів. Книга знайомить з буквами, цифрами, кольорами, тваринами та багатьма іншими явищами та поняттями. Книги для найменших допомагають дізнатися багато нового, сформувати словниковий запас, розвивати мовлення, мислення та пам'ять в цікавій для сприйняття формі.

Замовити книги Ірини Тумко варто всім, хто шукає прекрасних помічників у кулінарії або розвиваючі книжки для найменших читачів.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image