Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/irina-tumko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірина Тумко - книги та біографія

Книги Ірини Тумко допомагають багатьом в пошуках нових рецептів та розвиваючих книг для дітей.

Ірина Тумко – автор і упорядник таких книг, як «Українська кухня», «Парові страви», «Найкращі страви на щодень і на свята», «Ніжні ласощі», «Святкове застілля» та цікавих книг для дітей. 

Якщо готування страв займає багато часу або починає набридати своєю одноманітністю, то в такому випадку вам варто звернути увагу на книги Ірини Тумко, де зібрані рецепти шедеврів на будь-який смак. Її кулінарні книги входять до популярних серій: «Готуємо смачно» та «Bon Appetit» – всі книги дуже зручного формату, мають м'яку, але якісну обкладинку та кольорові ілюстрації. В них ви знайдете десерти без випічки, приготування м'яса, риби, овочів різними способами, та багато інших найрізноманітніших страв, починаючи із закусок та закінчуючи вишуканими ласощами. В них дуже доступною і зрозумілою мовою описаний кожен крок, до кожного рецепту одразу подана фотографія готової страви, що значно спрощує процес приготування страв. Підійдуть як поціновувачам класичних поєднань, так і любителям кулінарних експериментів.

Яскраві книжки та розмальовки з контурами видавництва Vivat рекомендовані для розвитку і кращого розуміння навколишнього світу вашою дитиною. Книги Ірини Тумко підійдуть для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Навіть дорослі можуть отримати багато приємних вражень і знову поринути в дитинство.

Біографія Ірини Тумко залишається невідомою широкому загалу, проте її книги вже давно займають чільне місце на книжкових полицях читачів в ролі незамінних помічників.

Замовити книги Ірини Тумко можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Книги Ірини Романенко допоможуть як в пошуках нових кулінарних рецептів, так і цікавих фактів з різних галузей науки.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image