/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/irina-tumko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірина Тумко

Життєпис

Книги Ірини Тумко допомагають багатьом в пошуках нових рецептів та розвиваючих книг для дітей.

Ірина Тумко – автор і упорядник таких книг, як «Українська кухня», «Парові страви», «Найкращі страви на щодень і на свята», «Ніжні ласощі», «Святкове застілля» та цікавих книг для дітей. 

Якщо готування страв займає багато часу або починає набридати своєю одноманітністю, то в такому випадку вам варто звернути увагу на книги Ірини Тумко, де зібрані рецепти шедеврів на будь-який смак. Її кулінарні книги входять до популярних серій: «Готуємо смачно» та «Bon Appetit» – всі книги дуже зручного формату, мають м'яку, але якісну обкладинку та кольорові ілюстрації. В них ви знайдете десерти без випічки, приготування м'яса, риби, овочів різними способами, та багато інших найрізноманітніших страв, починаючи із закусок та закінчуючи вишуканими ласощами. В них дуже доступною і зрозумілою мовою описаний кожен крок, до кожного рецепту одразу подана фотографія готової страви, що значно спрощує процес приготування страв. Підійдуть як поціновувачам класичних поєднань, так і любителям кулінарних експериментів.

Яскраві книжки та розмальовки з контурами видавництва Vivat рекомендовані для розвитку і кращого розуміння навколишнього світу вашою дитиною. Книги Ірини Тумко підійдуть для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Навіть дорослі можуть отримати багато приємних вражень і знову поринути в дитинство.

Біографія Ірини Тумко залишається невідомою широкому загалу, проте її книги вже давно займають чільне місце на книжкових полицях читачів в ролі незамінних помічників.

Замовити книги Ірини Тумко можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Книги Ірини Романенко допоможуть як в пошуках нових кулінарних рецептів, так і цікавих фактів з різних галузей науки.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ШАЛЕНА НІЧ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 01.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%