Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/irina-romanenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірина Романенко

Життєпис

Книги Ірини Романенко стануть корисними і потрібними в домашній бібліотеці. Вони містять рецепти, поради і всю необхідну інформацію щодо приготування продуктів. Такі книги стануть незамінними помічниками або гарним подарунком для прихильників кулінарії та хороших господинь.

Ірина Романенко – авторка і укладачка чудових збірок, таких як: «Здобна випічка», «Святкові салати», «Страви з овочів, овочеві закуски», енциклопедії «Авіація» та багато інших.

Збірки кулінарних шедеврів доповнять вашу домашню бібліотеку, допоможуть поповнити меню новими рецептами, принесуть користь та стануть орієнтиром під час приготування різноманітних та поживних страв.

На сторінках книг зібрані рецепти корисних салатів, домашньої випічки, закусок та приготування м'ясних та овочевих страв. Кулінарні книги популярного видавництва "Vivat" містить різноманітні рецепти та фото готових страв, що полегшує приготування. Корисна інформація однозначно стане у пригоді, збагатить ваші кулінарні знання та обов'язково порадує ваших рідних та близьких смачними та корисними стравами. А невеликий, але змістовний формат дуже зручний у використанні.

Творчість Ірини Романенко не обмежується книгами про кулінарні рецепти. Вона також авторка книг, які входять до серії «Енциклопедія для малюків». В книгах містяться найцікавіші факти про багатогранний світ з різних галузей науки. Завдяки ілюстраціям книги подобаються маленьким допитливим читачам та підвищують рівень ерудиції.

Біографія Ірини Романенко залишається невідомою, проте її книги вже давно знайшли своїх прихильників.

Замовити книги Ірини Романенко варто всім поціновувачам кулінарних шедеврів. Переглянути найбільший вибір книг українською мовою можна в мережах магазинів «Книгарня Є».

Відгуки про книги Карлоса Кастанеди підкреслюють, що в основі всіх творів письменника лежить глибокий зміст і дух древнього знання.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 27.02.2021

Промокод: 25-KNYGA

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%