Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kolm-tojbin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Колм Тойбін

Колм Тойбін

Життєпис

Колм Тойбін – великобританський письменник ірландського походження, купити книги якого можна в Книгарні «Є». Це – митець широкої жанрової палітри. В його доробку є і романи, і повісті, і п’єси, а ряд творів навіть екранізувався. Письменник набув широкої популярності як в себе на Батьківщині, так і закордоном. Чого вартий, зокрема, його останній роман «Будинок імен», у якому переосмислюється вічна тема античного мистецтва. Тойбін  звертається до безсмертного шедевра давньогрецької літератури – трилогії «Орестея» Есхіла. Він рефлексує над її сюжетом, додаючи нові інтерпретації та авторські нотки. Перед нами – зразок довершеної рецепції античної мистецької спадщини, яку хочеться перечитувати знову і знову. Звертається письменник і до біблійних тем. Його твір «Завіт Марії» - незвичний, сміливий, місцями – шокуючий і, можливо, навіть скандальний. Автор у центрі сюжету ставить постать матері Ісуса Христа Марії, і розглядає її не як Богородицю, а як просту літню жінку, стомлену турботами та важким життям. Вона щиро оплакує смерть свого сина і вважає його абсолютно земною людиною, а ті події, що з ним сталися – трагічною помилкою. Марія не вірить, що заради нового релігійного вчення Ісуса треба було принести в жертву. Перед нами – драма матері, яка втратила свою дитину і саме цей факт ставить в центрі свого подальшого існування. Безумовно, подібна інтерпретація викликала чимало суперечок і дискусій, тож не можна не відзначити відвагу письменника, котрий взявся за таку незвичну і чутливу тему. 

Книги Колма Тойбіна в Україні можна купити в будь-якому магазині мережі Книгарні «Є». Вони вирізняються своєю нетривіальністю, глибиною, сміливістю тем і широтою поглядів. Напевно, це та література, що має сили вплинути на свідомість навіть затятого скептика. Книги Колма Тойбіна підійдуть підготовленому читачу з широким і багатим світоглядом. Також можна порекомендувати письменника Антона Санченка, твори якого також представлені на полицях Книгарні «Є».

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 19.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%