Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/karl-sahan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Карл Саган - книги та біографія

Карл Саган

Книги Карл Саган писав доступною мовою, щоб донести до широких мас сучасні наукові знання про навколишній світ. Автор здобув світову популярність завдяки своїм книгам, в основі яких цікаві факти про науку, космос та життя.

Карл Саган – американський астроном, астрофізик, популяризатор науки, автор багатьох наукових та публіцистичних праць. Народився 1934 року в Брукліні, США. Його сім'я всіма способами підтримувала тягу сина до нових знань і всіляко сприяли його освіті. Протягом шести років Саган викладав астрономію в Гарвардському університеті, пізніше став професором астрономії та космічних досліджень, а також директором лабораторії з вивчення планет. Карл Саган запропонував ідею пошуку позаземного життя, а його здатність висловлювати свої ідеї дозволила багатьом людям краще зрозуміти космос.

Біографія під назвою «Карл Саган: Життєвий шлях» була опублікована в 1999 році, містила в собі багато цікавих фактів, що стосувалися його життя, сфери його інтересів і навіть викликали великий суспільний резонанс.

Творчість Карла Сагана стала широко відома завдяки публічним лекціям і науково-фантастичним романам. Найвідомішою книгою є «Контакт», на основі якого в 1997 році був знятий однойменний фільм. Крім того, він брав участь в телевізійних шоу і навіть виступив творцем невеликого телесеріалу «Космос: персональна подорож».

Безсумнівна перевага Карла як оповідача – це вміння висловлювати складні ідеї доступною для розуміння мовою. 

Книги письменника розвінчують популярні міфи. До таких книг відносять «Світ, повний демонів. Наука, як свічка у пітьмі» і «Наука в пошуках Бога». У його захоплюючій книзі «Блакитна цятка: космічне майбутнє людства» філософські роздуми переплітаються з захоплюючими описами досліджень планет і супутників. Карл Саган вважає, що прагнення мандрувати, розширювати межі знань властиво природі людини та пов'язане з нашим виживанням як виду.

Творчість Насіма Ніколаса Талеба відома читачам завдяки знаменитій теорії «Чорного лебедя», згідно з якою існують важкопрогнозовані події, здатні безповоротно змінити хід історії. І щоб досягти успіху, треба бути до них готовими.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image