Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/izabel-abedi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ізабель Абеді - книги та біографія

Ізабель Абеді

Протягом довгого часу Ізабель Абеді складала рекламні тексти для шампуню, шоколаду, миючих засобів і дорогих ручок, паралельно займаючись літературною діяльністю, вона писала дитячі та юнацькі книги. На даний момент письменниця повністю присвятила себе літературі. Книги Ізабель Абеді перекладені багатьма мовами. Найбільшу популярність їй принесла серія книг про дівчинку Лолу. Ці та інші книги Ізабель Абеді ви може купити у затишних крамничках «Книгарні Є».

Дівчинка Лола – дуже велика мрійниця. Її історії мають дуже цікавий  та динамічний сюжет. В той же час книги носять в деякій мірі і повчальний характер. Ні для кого не секрет, що більшість підлітків можуть придумувати такі проблеми, яких може навіть і в природі не існувати. Тому книга допомагає діткам та підліткам навчитися контролювати свою уяву, емоції та почуття. Власне, ситуації, в які потрапляє наша юна героїня - ілюстрація того, що ніколи не потрібно боятися говорити з близькими тобі людьми  про те, що тебе хвилює. 

Говорячи з рідними, ми вже стаємо на шлях вирішення проблем. Книги також наповнені   романтичними пригодами, відбірними жартами, та великою кількістю позитиву.

Твори Ізабель Абеді читаються дуже легко, написані простою і зрозумілою мовою. Можна навіть сказати, що книги все таки розраховані на аудиторію від 8 до 12 років. Хоча і дорослим є що почерпнути для себе. Книги дуже позитивні та світлі, тому дітям дуже подобається. Всю серію книг прочитати можна досить швидко. Першу книгу та всі наступні книги Ізабель Абеді ви можете замовити на сайті або в магазинах «Книгарні Є». Від дівчинки Лоли багато чого можна дізнатися і посміятися від душі. А сміх, як стверджують, продовжує тривалість життя.

Від світлого та дитячого перейдемо до дорослого та серйозного, а саме до книг Джеймса Джойса.

Сортувати по
Найдовша ніч
-38%
Найдовша ніч
Ізабель Абеді
446 грн
275 грн
Купити
Шепіт
-53%
Шепіт
Ізабель Абеді
416 грн
194 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image