Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/izabel-abedi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ізабель Абеді

Ізабель Абеді

Життєпис

Протягом довгого часу Ізабель Абеді складала рекламні тексти для шампуню, шоколаду, миючих засобів і дорогих ручок, паралельно займаючись літературною діяльністю, вона писала дитячі та юнацькі книги. На даний момент письменниця повністю присвятила себе літературі. Книги Ізабель Абеді перекладені багатьма мовами. Найбільшу популярність їй принесла серія книг про дівчинку Лолу. Ці та інші книги Ізабель Абеді ви може купити у затишних крамничках «Книгарні Є».

Дівчинка Лола – дуже велика мрійниця. Її історії мають дуже цікавий  та динамічний сюжет. В той же час книги носять в деякій мірі і повчальний характер. Ні для кого не секрет, що більшість підлітків можуть придумувати такі проблеми, яких може навіть і в природі не існувати. Тому книга допомагає діткам та підліткам навчитися контролювати свою уяву, емоції та почуття. Власне, ситуації, в які потрапляє наша юна героїня - ілюстрація того, що ніколи не потрібно боятися говорити з близькими тобі людьми  про те, що тебе хвилює. 

Говорячи з рідними, ми вже стаємо на шлях вирішення проблем. Книги також наповнені   романтичними пригодами, відбірними жартами, та великою кількістю позитиву.

Твори Ізабель Абеді читаються дуже легко, написані простою і зрозумілою мовою. Можна навіть сказати, що книги все таки розраховані на аудиторію від 8 до 12 років. Хоча і дорослим є що почерпнути для себе. Книги дуже позитивні та світлі, тому дітям дуже подобається. Всю серію книг прочитати можна досить швидко. Першу книгу та всі наступні книги Ізабель Абеді ви можете замовити на сайті або в магазинах «Книгарні Є». Від дівчинки Лоли багато чого можна дізнатися і посміятися від душі. А сміх, як стверджують, продовжує тривалість життя.

Від світлого та дитячого перейдемо до дорослого та серйозного, а саме до книг Джеймса Джойса.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 16:00 13.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%