Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/iyen-fleminh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ієн Флемінг - книги та біографія

Ієн Флемінг

Ієн Флемінг — автор книг про Джеймса Бонда, відомий британський письменник і журналіст.

Ієн Флемінг народився 28 травня 1908 року в Лондоні в сім’ї парламентаря майора Валентина Флемінга та світської левиці Евелін Сен-Круа Флемінг. Освіту майбутній письменник здобував у приватних школах Дорсета й Беркшира, Ітонському коледжі, Королівській воєнній академії в Сандхерсті, а також у Мюнхенському й Женевському університетах.

Перед тим, як узятися за письменництво, Ієн Флемінг устиг змінити кілька видів діяльності. Зокрема, служив в управлінні військово-морської розвідки Великобританії та брав участь у Другій світовій війні, формував та курував 30-им штурмовим підрозділом командос, до якого входили спеціалісти розвідки. Після війни влаштувався в Kemsley newspaper group, яка володіла газетою «The Sunday Times». Такий незвичайний досвід чимало позначився на подальшій діяльності Флемінга. 

Думки про написання шпигунського роману виникають у нього ще під час війни, але безпосередньо до написання автор переходить у 1952 році, займаючись цим як хобі, щоб відвернути увагу від приготувань до майбутнього весілля. Перша книга про Джеймса Бонда під назвою «Казино «Руаяль» виходить друком у 1953 році. Загалом було опубліковано дванадцять романів про Бонда та два збірники оповідань протягом 1953 – 1966 років.

12 серпня 1964 року Ієн Флемінг помер унаслідок гострого інфаркту міокарда.

Розповіді Ієна Флемінга про супершпигуна Джеймса Бонда блискавично підкорили світ: ця серія книг стала одним із найбільших бестселерів усіх часів і народів, а також слугувала основою для низки екранізацій, що переросли в цілу медіафрашизу. Персонаж Джеймса Бонда ввібрав у себе всі найкращі та найяскравіші риси товаришів Ієна Флемінга, з якими йому випадало працювати в розвідці.

Купити книги Ієна Флемінга ви завжди можете в інтернет-магазині «Книгарня «Є», але якщо вам до вподоби французька класика, то радимо звернути увагу на твори Гюстава Флобера.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image