Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/igor-astapenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ігор Астапенко - книги та біографія

Ігор Астапенко

Ігор Астапенко - український поет, філолог, перекладає книжки. Дата народження 16 березня 1992 року  (м. Біла Церква). У 2015 році закінчив інститут філології в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Відомий як прозаїк та автор оригінальних віршів. Публікувався у відомих газетах, альманахах, брав участь у книжкових форумах та літературних фестивалів. Лауреат міжнародних літературних конкурсів, премії літературного конкурсу від видавництва «Смолоскип, здобув перемогу у конкурсі «Коронація слова». Є фундатором Всеукраїнського  конкурсу  поезії «Гайвороння» та літературного майданчика «Літстейдж». 

У 2015-му році Ігор Астапенко вийшов у світ зі збіркою «Щільник», через деякий час ставши лауреатом премії «Золотий кларнет». Через рік видана друга  збірка Ігоря Астапенка «Лихотомія», яка дещо відрізняється від попередньої. 2018 року  видана лірична колекція «Шампанське – пиво – шампанське», яка дозволяє хмеліти від спостережння за  природою і любові без меж.

Вірші Ігоря Астапенка створюються на межі свідомого з несвідомим, так навіть прості побутові сюжетні лінії набувають сюрреалістичних відтінків.

Перший роман вийшов друком в 2019 році і має називається «Чаполоч». Читаючи текст, можна знайти велику кількість формалістичних ігор та поетизмів, у центрі  -  герой з дивними рисами, що має свої таємниці, про які  доведеться поступово дізнатися, тим хто наважився зануритись у цю подорож. 

Біографія Ігоря Астапенка, як і слово митця, веде за собою у багатовимірний простір поезії, світ незвичайних асоціацій, нескінченних запитів, несподіваних медитацій та відвертих почуттів. Книги Ігоря Астапенка  маєте можливість замовити в мережі  "Книгарня Є", а ще -  в інтернет-магазині, де постійно діють різноманітні акції та пропозиції.

Книги Сергія Мартинюка рекомендуємо придбаті всім, хто любить занурюватися у  власні моменти минулого, перебирати пазли минулого у своєму дитинстві та й просто захоплюватися словом в його багатих алегоричних й філософських виявах.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image