Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ian-flinn/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Іан Флінн - книги та біографія

Іан Флінн

Повне ім'я:Ian Flynn

Іан Флінн – американський письменник і сценарист, відомий своєю роботою над коміксами і сценаріями мультсеріалів. Народився у США, працює в креативній сфері, здобувши визнання як талановитий сценарист і активний учасник фанатської спільноти. Іан Флінн почав свою кар'єру як сценарист коміксів Archie про Соніка. Спочатку він став головним сценаристом серії та її спін-оффів, працюючи над 160 випусками до закриття серії. Свою креативну енергію він витрачав на створення захоплюючих історій з улюбленим персонажем.

Іан Флінн вирізняється тим, що він рідкісний приклад трансформації від активного фаната до професіонала. Його зацікавленість в коміксах про Соніка почалася з неофіційного створення коміксів про цього персонажа. Відправивши пропозиції до Archie Comics, він отримав роботу сценариста і втілив свої ідеї в реальних виданнях. Після закриття серії від Archie, Флінн не припинив співпрацю з Соніком. Він продовжив свою роботу над коміксами про Соніка у серії від IDW, де знову здобув визнання фанатської спільноти і став важливою фігурою у створенні захоплюючих історій про цього швидкого їжачка.

Флінн виявився талановитим сценаристом, який вміє захопити увагу читачів та глядачів, переносячи їх у захопливий світ пригод і фантазій.

Книги Іана Флінна належать до серії про Соніка. Серед них варто відзначити «Їжак Сонік. Том 1. Наслідки», котра розповідає про епічні баталії невгамовного їжачка зі зловісними роботами. У виданні «Їжак Сонік. Том 2. Доля Доктора Еґмана» на головного героя чекає не лише дуель з його запеклим противником Егманом, але й зустріч зі своїм давнім конкурентом.

Ми пропонуємо вам купити книги Іана Флінна у мережі магазинів «Книгарня Є». Серед широкого спектру літератури вас також зацікавить творчість Енн Фрейзер

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image