Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/enn-freyzer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Енн Фрейзер - книги та біографія

Енн Фрейзер

Повне ім'я:Anne Frasier (Theresa Weir)

Енн Фрейзер - талановита американська письменниця, яка відома своєю роботою у різних жанрах, таких як романтичний саспенс, містика, трилер, кримінальний роман, роман жахів і паранормальний роман. Вона також використовує літературний псевдонім Тереза Вейр. Книги Енн Фрейзер були перекладені на двадцять мов, і її твори здобули визнання як серед читачів, так і серед критиків.

Енн Фрейзер народилася в Берлінгтоні, Айова, у родині, яка складалася з німецьких, ірландських і голландських іммігрантів. Після школи Енн працювала офіціанткою та швеєю, пізніше вона стала секретарем, приєдналася до бізнесу свого дядька та працювала в його барі в Іллінойсі. Згодом Енн одружилася, переїхала на ферму чоловіка і саме тут вона розпочала свій літературний шлях наприкінці 1980-х років.

Письменниця славиться своїми роботами в різноманітних жанрах. Її герої - це неповторні особистості, люди з реальними проблемами та недоліками, які, однак, здатні подолати виклики життя.

Книги Енн Фрейзер мають насичену атмосферу. Серед найбільш відомих творів Енн варто згадати "Амазонську лілію", написану під псевдонімом Терези Вейр. Це був її дебютний роман, який долав труднощі, та врешті отримав нагороду за кращий пригодницький сюжет. Також необхідно відзначити твір «Внутрішня імперія. Книга 1. Знайди мене». Він є частиною серії, належить до жанру детективу та розповідає історію колишньої працівниці ФБР, батько котрої є серійним вбивцею. Жінка намагається втекти від минулого, абстрагуватися від нього, проте жахи вкотре нагадують про себе, втручаючись навіть в особисту сферу.

Найкраще всього купити книги Енн Фрейзер у мережі магазинів «Книгарня Є». Ознайомлюючись із асортиментом нашого сайту, зверніть також увагу на літературний доробок Аміра Левіна.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image