Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/amir-levin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Амір Левін - книги та біографія

Амір Левін

Повне ім'я:Amir Levine

Амір Левін – видатний американський психіатр, який славиться своєю роботою в області психіатрії та нейробіології. Народився у сім'ї іммігрантів. Він досягнув великих успіхів у вивченні функціонування і патологій нервової системи. Левін – вчений і лікар із вражаючим професійним шляхом і значущим внеском у свою галузь.

Він отримав ступінь доктора у галузі медицини і став членом кількох видатних професійних організацій, таких як Американська психіатрична асоціація і Американська академія дитячої та підліткової психіатрії. Його наукові дослідження охоплюють питання розладів нервової системи, проте, безумовно, далеко виходять за ці рамки. Наукова діяльність Левіна не лише охоплює лабораторні дослідження, але і включає його медичну практику. Ведучи терапевтичні сесії з різними віковими групами, психіатр зауважив тісну взаємодію між батьками та їхніми дітьми. Це призвело до розробки теорії прив'язаності, основи якої Левін пізніше застосував уже до романтичних відносин в парі.

Книги Аміра Левіна охоплюють широке коло проблем. Серед доробку автора відзначимо видання «Теорія прихильності. Як знайти і зберегти своє кохання». На його сторінках Левін у співавторстві з Рейчел Геллер розкриває концепцію створення міцних гармонійних стосунків. Аналізуючи низку практичних прикладів, автори розповідають, чому одним людям вдається без проблем будувати нормальні особисті стосунки в парі, а в інших цей процес викликає труднощі. Книга стала цінним ресурсом для тих, хто бажає покращити свої стосунки з коханими. Вона дозволяє читачеві поглибити розуміння основ міжособистісних взаємин і власної психології.

Запрошуємо вас купити книги Аміра Левіна у мережі магазинів «Книгарня Є». Також радимо звернути увагу на видання Бріанни Вест.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image