Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/garper-li/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гарпер Лі - книги та біографія

Гарпер Лі

Повне ім'я:Nelle Harper Lee

Нелл Гарпер Лі - американська письменниця, найвідоміший роман якої «Вбити пересмішника» (To Kill a Mockingbird) став класикою літератури й здобув Пулітцерівську премію. Представниця літературного жанру «південна готика». Майбутня письменниця народилась 28 квітня 1926 року в містечку Монровіль, штат Алабама, США, дитинство дівчинки прийшлося на важкі часи Великої депресії.
Навчаючись у середній школі зацікавилась англійською літературою, після закінчення школи рік навчалась у  Гантінґтонському коледжі, з якого згодом перевелась до Алабамського університету, в якому вивчала право.

Гарпер Лі була подругою Трумена Капоте, їхня довга й близька дружба була важливою частиною життя обох письменників.
У 1949 році Лі переїхала до Нью-Йорка й влаштувалася на роботу - спочатку в книгарню, а потім агентом з бронювання авіаквитків, у вільний час писала, мріючи стати професійною письменницею.

Початком літературної кар’єри Гарпер Лі можна вважати 1960 рік, саме тоді був виданий її дебютний роман «Убити пересмішника», який згодом потрапить у чисельні рейтинги кращих творів світової літератури.
Після публікації роману Гарпер Лі майже не з’являлась на публіці й окрім декількох есеїв більше нічого не написала.

Друга книга письменниці «Іди, вартового постав», яка є продовженням «Вбити пересмішника» була видана лише у 2015 році.
Життевий шлях письменниці закінчився 19 лютого 2016 року у віці 89 років.

Книги Гарпер Лі відзначаються психологічною глибиною, яка розкриває внутрішні конфлікти й розвиток персонажів в умовах складних ситуацій, обидва романи авторки порушують питання моралі й справедливості, які залишаться актуальними ще на багато десятиліть.

Пориньте в цікаві тексти, які залишають сліди в серцях кожного читача, переглянути та купити книги Гарпер Лі ви можете вже зараз в інтернет-магазині мережі Книгарня «Є», або в наших офлайн-книгарнях вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image