Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/garet-mur/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ґарет Мур

Життєпис

Ґарет Мур пише книги для читачів, які хочуть прокачати свою пам’ять, логіку та креативне мислення.

Ґарет Мур – автор багатьох бестселерів про розвиток мислення і пам'яті, збірників головоломок для дітей і дорослих, серед яких «Прокачай свій мозок», «Тренажер пам’яті», «Від точки до точки» та інші. Мур отримав ступінь доктора філософії в Кембриджському університеті, де він працював над створенням штучного інтелекту.

Біографія Ґарета Мура лише зайвий раз підтверджує талановитість та компетентність автора, який є знавцем своєї справи.

Книги Ґарета Мура створені для тренувань мозку: збірники цікавих головоломок, корисних порад, розмальовки по клітинках і лабіринти. Всі вони розвивають мислення, кмітливість та вміння аналізувати. Можуть стати відмінною ідеєю для подарунка, як дорослим, так і дітям.

Ґарет Мур також є автором відомих розвиваючих книг для дітей, які належать до серії книжок «Круті головокрутки». В них містяться цікаві ігри та завдання різного рівня складності, що дуже добре розвиває логічне мислення, вміння аналізувати, швидко рахувати, встановлювати певні закономірності, тощо.

Книги «Від точки до точки», «Найкраща активно-креативна книга», «Екстремальні лабіринти» можуть бути рекомендовані всім, хто захоплюється головоломками-розмальовками і лабіринтами, але не чекають простих завдань. Книги містять кольорові квести, лабіринти, головоломки по точкам, розмальовки антистрес, розмальовки за номерами і навіть кросворди-головоломки. Також техніка автора допомагає відмінно розслабитися, зняти нервову напругу і відволіктися.

Переглянути найбільший вибір книг Ґарета Мура українською мовою можна в мережах магазинів «Книгарня Є».

Купити розмальовки Джоанни Басфорд варто всім бажаючим спробувати популярний вид арт-терапії, який допомагає розслабитися та отримати нову порцію натхнення.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 14.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%