Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/garet-mur/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ґарет Мур - книги та біографія

Ґарет Мур

Ґарет Мур пише книги для читачів, які хочуть прокачати свою пам’ять, логіку та креативне мислення.

Ґарет Мур – автор багатьох бестселерів про розвиток мислення і пам'яті, збірників головоломок для дітей і дорослих, серед яких «Прокачай свій мозок», «Тренажер пам’яті», «Від точки до точки» та інші. Мур отримав ступінь доктора філософії в Кембриджському університеті, де він працював над створенням штучного інтелекту.

Біографія Ґарета Мура лише зайвий раз підтверджує талановитість та компетентність автора, який є знавцем своєї справи.

Книги Ґарета Мура створені для тренувань мозку: збірники цікавих головоломок, корисних порад, розмальовки по клітинках і лабіринти. Всі вони розвивають мислення, кмітливість та вміння аналізувати. Можуть стати відмінною ідеєю для подарунка, як дорослим, так і дітям.

Ґарет Мур також є автором відомих розвиваючих книг для дітей, які належать до серії книжок «Круті головокрутки». В них містяться цікаві ігри та завдання різного рівня складності, що дуже добре розвиває логічне мислення, вміння аналізувати, швидко рахувати, встановлювати певні закономірності, тощо.

Книги «Від точки до точки», «Найкраща активно-креативна книга», «Екстремальні лабіринти» можуть бути рекомендовані всім, хто захоплюється головоломками-розмальовками і лабіринтами, але не чекають простих завдань. Книги містять кольорові квести, лабіринти, головоломки по точкам, розмальовки антистрес, розмальовки за номерами і навіть кросворди-головоломки. Також техніка автора допомагає відмінно розслабитися, зняти нервову напругу і відволіктися.

Переглянути найбільший вибір книг Ґарета Мура українською мовою можна в мережах магазинів «Книгарня Є».

Купити розмальовки Джоанни Басфорд варто всім бажаючим спробувати популярний вид арт-терапії, який допомагає розслабитися та отримати нову порцію натхнення.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image