Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhoanna-basford/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джоанна Басфорд - книги та біографія

Джоанна Басфорд

Книги Джоанни Басфорд стали популярними як серед дітей, так і дорослих. У своїх роботах Басфорд використовує високу деталізацію, сміливі контури та унікальний впізнаваний стиль.

Джоанна Басфорд – шотландська художниця, ілюстратор, майстер графічного зображення в чорно-білих тонах. Вона випускниця коледжу образотворчих мистецтв і дизайну. На сьогоднішній день має особисту студію, де продовжує займатися творчою діяльністю. Дві її перші книги, «Таємничий сад» і «Зачарований ліс», розійшлися мільйонними тиражами. Зараз закінчена робота над третьою книгою – «Загублений океан». Видання художниці – це цілий світ, захоплюючий чорно-білий квест, розфарбовуючи який можна дійти до логічного завершення розв'язки. Книги стали справжнім відкриттям і синонімом успіху, трендом, який визначив і новий вид книжкової продукції – розмальовки для дорослих. 

Розмальовки Джоанни Басфорд варто купити всім, хто шукає простий спосіб відпочити, зняти стрес, розслабитися та отримати порцію натхнення. Завдяки її книгам можна зрозуміти причини популярності цього виду арт-терапії, адже це допомагає відволіктися від неприємних думок і втоми. 

Усі розмальовки Джоанни Басфорд містять неповторні візерунки, які складаються в зображення казкових лісів і дивовижних звірів, загадкових лабіринтів і загадок. В них кожен бажаючий відкриває дивовижний чорно-білий світ, в який можна додати власні фарби, елементи і деталі. Такі розмальовки – не тільки приємний спосіб проведення часу, але і відмінний подарунок. Чудовий світ Джоанни Басфорд рідко кого залишає байдужим.

Творчість Карла Сагана показує широку та різноманітну сферу його інтересів. У своїй власній манері Саган показує, як знання в галузі природничих наук і математики застосовуються в нашому повсякденному житті, а також розглядає найважливіші проблеми, пов'язані з навколишнім середовищем і майбутнім людства.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image