Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/frensis-skott-fitsdzherald/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Френсіс Скотт Фіцджеральд - книги та біографія

Френсіс Скотт Фіцджеральд

Френсіс Скотт Фіцджеральд – американський письменник, сценарист. Один із найяскравіших представників «втраченого покоління». Автор багатьох романів та оповідань, серед яких «Великий Гетсбі», «Ніч лагідна», «Дивовижна історія Бенджаміна Баттона» та інших. Народився 1896 року в американському містечку Сент-Пол. Перші «проби пера» здійснив у тринадцятирічному віці. Навчався у католицькій школі та Принстонському університеті, де остаточно захотів пов’язати своє життя з письменством. Перший роман написав під час Першої світової війки у військовому таборі, куди його направили після призову до армії.      

Усі книги Френсіса Скотта Фіцджеральда видавалися у видавництві «Charles Scribner's Sons». А редактором автора був відомий Максвелл Перкінс, якого нерідко називають «хрещеним батьком» Фіцджеральда, Томаса Вульфа та Гемінґвея. Перша видана книжка  «По цей бік раю» (саме той роман, написаний під час війни, але з багатьма правками та редактурою) відразу приносить автору визнання та неабиякі кошти. 

Френсіс Скотт Фіцджеральд, книги якого купити не складало проблем, писав не тільки серйозні романи. Він також писав, переважно задля гонорарів, невеличкі «дешеві» новелки для фешенебельних журналів. Але це не означало, що Фіцджеральд дозволяв собі легковажити елементами творчого процесу. Навпаки, до написання таких оповідань він підходив з усією майстерністю та талантом.

Вся творчість письменника – це звернення до молоді. Яскраво це ілюструють його ж слова: «Все, що я думаю про письменницьку майстерність, можна передати однією фразою. Писати треба для молоді свого покоління, для критиків наступного покоління і для професорів усіх наступних поколінь». Молодь любила Фіцджеральда і для багатьох він був кумиром, а наступні покоління піднесли його до «класика».  

Романи Френсіса Скотта Фіцджеральда та його книги українською мовою купити ви завжди можете у нашому інтернет-магазині. Також там є вибір книжок автора мовою оригіналу.

Літературний світ Фіцджеральд – це часто епоха джазу. Про власну джаз-кав’ярню мріє одна відома блогерка, кондитерка та кулінарка. Цікавинки біографії Вікторії Мельник та всі книги, які вона видавала, звісно, можна знайти у нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image