Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktoriya-melnyk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вікторія Мельник - книги та біографія

Вікторія Мельник

Вікторія Мельник – відома кондитерка, кулінарна художниця фуд-фотографка. Авторка популярного кондитерського блогу. Себе такою, якою ми знаємо її сьогодні, створила сама. Вчилася на власній кухні методом спроб та помилок (а їх було чимало), переводу продуктів і так по колу. Найкращим вчителем вважає пристрасть. Найбільшим натхненником – свого чоловіка, якому одного разу сказала: «Я не знаю як правильно, проте знаю як смачно». Ці слова, пізніше, стали доленосними.

Книги Вікторії Мельник про любов до кулінарії та кондитерського мистецтва. Кулінарію любить за можливість експериментувати, створювати та творити щось нове. Є основи, які порушувати не можна, але одночасно є й незвідане поле, де для творчості та фантазії жодні закони не діють.

Мріє про затишну джаз-кав’ярню з величезною стіною старих книг та вікнами кухні, які виходитимуть на багатолюдну вулицю, заманюючи людей на філіжанку кави по-ірландськи та фірмовий десерт. У вільний час любить смачну їжу (особливо сир), мандрувати, ходити пішки та прокидатися на світанку.        

Вікторія Мельник у кожному своєму рецепті дотримується кількох простих правил. Натуральність, простота і найголовніше – смак. Страва має бути не просто красивою чи інстаграфічною. Вона має бути смачною, щоб закортіло з’їсти її всю. Цьому ж вчить і своїх читачів.

Кожна книжка Вікторії Мельник – це чудовий витвір мистецтва: від оформлення до фотоілюстрації того чи іншого торта. Вишукане наповнення та оздоблення, прості, легкі рецепти та покрокова інструкція з основ допоможуть кожному стати невеличким «шеф-кондитером». Головне – пристрасно любити свою справу. 

Про любов багато знає і Ольга Фреймут, книги якої наскрізно просякнуті цим прекрасним почуттям.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image