Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktoriya-melnyk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Вікторія Мельник

Вікторія Мельник

Життєпис

Вікторія Мельник – відома кондитерка, кулінарна художниця фуд-фотографка. Авторка популярного кондитерського блогу. Себе такою, якою ми знаємо її сьогодні, створила сама. Вчилася на власній кухні методом спроб та помилок (а їх було чимало), переводу продуктів і так по колу. Найкращим вчителем вважає пристрасть. Найбільшим натхненником – свого чоловіка, якому одного разу сказала: «Я не знаю як правильно, проте знаю як смачно». Ці слова, пізніше, стали доленосними.

Книги Вікторії Мельник про любов до кулінарії та кондитерського мистецтва. Кулінарію любить за можливість експериментувати, створювати та творити щось нове. Є основи, які порушувати не можна, але одночасно є й незвідане поле, де для творчості та фантазії жодні закони не діють.

Мріє про затишну джаз-кав’ярню з величезною стіною старих книг та вікнами кухні, які виходитимуть на багатолюдну вулицю, заманюючи людей на філіжанку кави по-ірландськи та фірмовий десерт. У вільний час любить смачну їжу (особливо сир), мандрувати, ходити пішки та прокидатися на світанку.        

Вікторія Мельник у кожному своєму рецепті дотримується кількох простих правил. Натуральність, простота і найголовніше – смак. Страва має бути не просто красивою чи інстаграфічною. Вона має бути смачною, щоб закортіло з’їсти її всю. Цьому ж вчить і своїх читачів.

Кожна книжка Вікторії Мельник – це чудовий витвір мистецтва: від оформлення до фотоілюстрації того чи іншого торта. Вишукане наповнення та оздоблення, прості, легкі рецепти та покрокова інструкція з основ допоможуть кожному стати невеличким «шеф-кондитером». Головне – пристрасно любити свою справу. 

Про любов багато знає і Ольга Фреймут, книги якої наскрізно просякнуті цим прекрасним почуттям.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%