Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/fredrik-bakman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Фредрік Бакман - книги та біографія

Фредрік Бакман

Про Фредріка Бакмана світ дізнався у 2012 році, коли читачі познайомилися з його двома першими книгами, і ось вже впродовж десяти років його книжки залишаються світовими бестселерами.

Фредрік Бакман - сучасний шведський письменник та колумніст, народився 2 червня 1981 року у південному містечці Гельсінгбор. Вивчав релігієзнавство, працював водієм вантажівки. У 2006 році почав писати для щотижневика Helsingborgs Dagblad, а з 2007 пише для Moore Magazine, встиг побути фрилансером, а у 2010 році став батьком, пізніше автор присвятить сину книгу.

Також Бакман писав для газети Metro, а у 2012 році дебютував як письменник, видавши книгу «En man som heter Ove», тобто «Чоловік на ім’я Уве», яка розлетілася загальним накладом більше ніж п’ять мільйонів примірників! Наступною стала книга «Saker min son behöver veta om världen» (Речі, які мій син має знати про світ). Третя книга «Моя бабуся просить їй вибачити» вийшла друком у 2013, а вже у 2014 році світ побачила книга «Брітт-Марі була тут».  Романи про Уве, Бабусю та Брітт-Марі, а також останню книгу автора «Тривожні люди» (2019) умовно можна об’єднати в одну серію, адже деякі герої з цих історій виринатимуть в інших книгах.

У 2016 році автор презентував «Ведмеже місто» - першу книгу з циклу про життя містечка Бйорнстад, а вже наступного року вийшло продовження, книга «Ми проти вас». Книги Фредріка Бакмана наповнені добрим гумором та життєвою мудрістю, а герої його книжок настільки реалістичні, що з багатьма можна подружитися.

Критики з усього світу схвально оцінили сюжети творів Фредріка Бакмана, а деякі його книги не виходили з ТОП-20 нашої мережі впродовж тривалого часу. Проза Бакмана висвітлює проблеми та буденність шведського життя зсередини та особливості багатьох сфер життя країни, про які вітчизняний читач майже нічого не знає.

Цікавий факт: за мотивами книги «Чоловік на ім’я Уве» та «Брітт-Марі була тут» були зняті художні фільми, а за книгою «Ведмеже місто» знятий міні-серіал. Купити книги Фредріка Бакмана в Книгарні «Є» - це приємна можливість познайомитися з літературою Скандинавії та отримати задоволення від читання.


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image