Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ekhart-tolle/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Екгарт Толле - книги та біографія

Екгарт Толле

Повне ім'я:Eckhart Tolle

Народився:16 лютого 1948 року

Екгарт Толле - сучасний філософ та письменник, оратор, який вже декілька років займає перші позиції в рейтингах духовних лідерів поряд з Далай-ламою. Відеозаписи з його тренінгами набирають мільйони переглядів, а його висловлювання розбираються на цитати.

Народився 16 лютого 1948 року в Люнені, Німеччина. В 13 років переїхав до батька в Іспанію, де той запропонував сину або навчатися у загальноосвітній школі, або запрошувати вчителів до дому. Толле обрав навчання вдома й до 22 років не відвідував звичайні навчальні заклади, натомість сконцентрувавшись на вивченні філософії, астрономії та літератури.

У віці 23 років Екгарт почав цікавитися спроможністю людського інтелекту, шукав розгадки, звертаючись до філософії та психології, ці внутрішні пошуки відбувалися у період, коли він вступав до Лондонського університету.

У 1977 році після тривалої депресії, що межувала зі схильністю до самогубства, він пережив стан глибокої внутрішньої трансформації власної особистості, яка змінила його подальше життя й стала підґрунтям для створення декількох книжок з трансформації свідомості та духовного пробудження.

Дебютна книга письменника «Сила моменту Тепер» була видана у 1997 році невеликим накладом у 3 тис. примірників, твір здобув величезну популярність, був перекладений понад тридцятьома мовами й декілька років очолював список бестселерів «New York Times».
Книги Екгарта Толле виходитимуть друком й впродовж наступних років:

Твори Толле пропонують концепції та практики для духовного розвитку, допомагаючи людям знайти глибше значення у своєму житті.
Зручно купити книги Екгарта Толле за вигідними цінами ви можете в Книгарні «Є» - кращому книжковому інтернет-магазині України!

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image