Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/edrian-besli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Едріан Беслі - книги та біографія

Едріан Беслі

Книги Едріана Беслі розповідають біографії молодих груп і виконавців, які вже встигли стати легендарними та зібрати натовп прихильників.

Едріан Беслі відомий як британський письменник і копірайтер. Закінчив Лідський університет — один з найбільших університетів Великої Британії. Закінчивши навчання, розпочинає кар'єру в BBC Worldwide, де пише маркетингові матеріали та сценарії. Через деякий час вирішує завершити співпрацю з BBC, що дає йому нагоду повністю присвятити себе написанню книг. 

Біографія Едріана Беслі відома завдяки численним науково-популярним книжкам. Серед них — світовий бестселер «BTS. Біографія групи, яка підкорила світ», в якому розповідається про символ Південної Кореї, що став світовим феноменом. Інша популярна книжка «EXO. Суперзірки K-pop» — історія заснування перспективної K-pop групи, створеної музикантом і продюсером Лі Су Маном для своєї компанії SM Entertainment. Учасники групи стають сенсацією, проте не за один день. Їм також доводиться пройти через розчарування, труднощі й навіть скандали. Автор упевнений, що їхній успіх — результат неймовірного таланту, бажання плідно працювати, любові та відданості їхніх фанатів, які підтримують їх у скрутні часи. У розділах біографії, присвячених кожному з дев'яти членів групи, змальовано притаманні їм риси та індивідуальні досягнення.

Творчість Едріана Беслі надихає стежити за видатними групами, а цікава форма подачі матеріалу не залишить байдужими жодного читача. Книжки автора — чудовий подарунок як для фанатів групи, так і для читачів, які цікавляться корейською pop-музикою або залюбки відкривають для себе нові групи та напрямки в музиці.

Біографія Олександри Шутко підтверджує, що для написання своїх книг авторка вивчала різні історичні джерела — листи, документи та літописи. Тобто твори засновані на реальних подіях.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image