Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/edit-vorton/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Едіт Вортон - книги та біографія

Едіт Вортон

Книги Едіт Вортон змушують задуматися над власним життям, адже торкаються важливих тем: усвідомлення власного життєвого шляху і вибору, тиск соціальних рамок і суспільства, важливість мрій і розчарування від нездійснених сподівань.

Едіт Вортон — американська письменниця і дизайнерка, авторка понад двадцяти романів і десяти збірок оповідань, лауреатка Пулітцерівської премії. Її твори входять до золотого фонду американської літератури.

Едіт Вортон народилася 24 січня 1862 року у Нью-Йорку в сім'ї аристократів, при народженні майбутня письменниця отримує ім’я Едіт Ньюболд Джонс. Здобуває домашню освіту, читаючи, серед іншої літератури, книжки з бібліотеки свого батька. Дитинство та юність Едіт минають у Європі, де вона знайомиться з багатьма відомими письменниками. У двадцять три роки виходить заміж за успішного банкіра Едварда Вортона, але шлюб виявляється невдалим. Коли взаємини з чоловіком стають нестерпними, Едіт переїжджає до Парижа. Під час Першої світової війни Вортон працює журналісткою, буває на лінії фронту, і добровільно допомагає біженцям та сиротам. У 1899 році виходить друком перша збірка її оповідань. У 1920 році письменниця закінчує роботу над романом «Епоха невинності», який стає найвідомішим її твором та приносить їй Пулітцерівську премію. Основна ідея твору — зіткнення нового і старого суспільства, яке відбувалося в Америці на рубежі XIX-XX століть. Зайняти місце в колі аристократів — головна мета персонажів, заради чого вони втрачають самоповагу і любов.

Біографія стверджує, що Едіт Вортон вважали живим класиком уже тоді, як з’являлося нове покоління письменників.

Творчість Едіт Вортон охоплює книги, в яких висвітлюється зіткнення загальноприйнятих суспільних норм, особистості та щирих глибоких почуттів. Її твори популярні в усьому світі, деякі з них багаторазово екранізовані.

Книги Джеффрі Лайкера — чудове джерело корисних знань і практичних порад щодо управління масштабною організацією «Toyota». Історія успіху розповідає про корпоративну культуру, цінність кваліфікованих працівників та безліч інших цікавих фактів.

Сортувати по
Сортувати по