Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/edit-vorton/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Едіт Вортон - книги та біографія

Едіт Вортон

Книги Едіт Вортон змушують задуматися над власним життям, адже торкаються важливих тем: усвідомлення власного життєвого шляху і вибору, тиск соціальних рамок і суспільства, важливість мрій і розчарування від нездійснених сподівань.

Едіт Вортон — американська письменниця і дизайнерка, авторка понад двадцяти романів і десяти збірок оповідань, лауреатка Пулітцерівської премії. Її твори входять до золотого фонду американської літератури.

Едіт Вортон народилася 24 січня 1862 року у Нью-Йорку в сім'ї аристократів, при народженні майбутня письменниця отримує ім’я Едіт Ньюболд Джонс. Здобуває домашню освіту, читаючи, серед іншої літератури, книжки з бібліотеки свого батька. Дитинство та юність Едіт минають у Європі, де вона знайомиться з багатьма відомими письменниками. У двадцять три роки виходить заміж за успішного банкіра Едварда Вортона, але шлюб виявляється невдалим. Коли взаємини з чоловіком стають нестерпними, Едіт переїжджає до Парижа. Під час Першої світової війни Вортон працює журналісткою, буває на лінії фронту, і добровільно допомагає біженцям та сиротам. У 1899 році виходить друком перша збірка її оповідань. У 1920 році письменниця закінчує роботу над романом «Епоха невинності», який стає найвідомішим її твором та приносить їй Пулітцерівську премію. Основна ідея твору — зіткнення нового і старого суспільства, яке відбувалося в Америці на рубежі XIX-XX століть. Зайняти місце в колі аристократів — головна мета персонажів, заради чого вони втрачають самоповагу і любов.

Біографія стверджує, що Едіт Вортон вважали живим класиком уже тоді, як з’являлося нове покоління письменників.

Творчість Едіт Вортон охоплює книги, в яких висвітлюється зіткнення загальноприйнятих суспільних норм, особистості та щирих глибоких почуттів. Її твори популярні в усьому світі, деякі з них багаторазово екранізовані.

Книги Джеффрі Лайкера — чудове джерело корисних знань і практичних порад щодо управління масштабною організацією «Toyota». Історія успіху розповідає про корпоративну культуру, цінність кваліфікованих працівників та безліч інших цікавих фактів.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image