Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzheffri-layker/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеффрі Лайкер - книги та біографія

Джеффрі Лайкер

Біографія Джеффрі Лайкера показує не лише сторону успішної бізнес-діяльності автора, а й висвітлює його талант до письменницького ремесла.

Джеффрі Лайкер — учений, знавець законів бізнесу, автор і співавтор понад 70 статей, а також 8 книжок. Здобуває ступінь бакалавра в Північно-Східному університеті, пізніше стає доктором наук у Массачусетському університеті. Нині — професор у Мічиганському університеті, де веде лекції з організації та управління для студентів інженерних факультетів. Також займає пост генерального директора Liker Lean Advisors та співпрацює з компанією Lean Leadership Institute, де обіймає посаду старшого консультанта з питань бізнесу.

Книги Джеффрі Лайкера принесли автору світову популярність, серед них читачі виділяють такі: «Філософія Toyota», «Корпоративна культура Toyota», «Лідерство на всіх рівнях бережливого виробництва». Бестселери про концерн «Тойота» показують, що ключ до успіху будь-якої компанії полягає в особливому ставленні до людей, у поєднанні вимог керівництва та повазі до кожного працівника. Ці книжки корисні для керівників і підприємців, а також для тих, кого цікавить історія успіху компанії, що стала взірцевою для інших великих корпорацій. Принципи та методики, описані у книжках, можна застосовувати не тільки на виробництві чи в іншій професійній діяльності, а й у звичайному житті. 

Творчість Джеффрі Лайкера знайомить читачів з методиками та способами розвитку бізнесу, що застосовують на виробництві, при розробці продуктів та у сфері послуг. У його книжках містяться цікаві факти, інформація про труднощі компанії, що виникали на шляху до досконалості та навіть історії розробок видатних моделей «Тойоти».

Книги Володимира Панченка досліджують історичні явища, охоплюють спостереження самого автора за дійсністю, мистецтвом та містять документальні джерела.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image