Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhozef-kempbell/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джозеф Кемпбелл - книги та біографія

Джозеф Кемпбелл

Повне ім'я:Joseph John Campbell

Джозеф Кемпбелл - славетний американський мислитель, історик та письменник, дослідник міфології та релігієзнавства.

Майбутній автор декількох десятків науково-популярних творів народився 26 березня 1904 року у місті Вайт-Плейнс, штат Нью-Йорк, освіту здобував у парафіяльній школі, згодом вступив до Колумбійського університету, в якому вивчав середньовічну літературу.

Після завершення навчання впродовж двох років жив у Парижі й Мюнхені, в цей період поглиблено вивчав романську філологію та санскрит, велике враження на його особистість справили книги Джойса, Манна, Фройда та Юнга.

Перед початком письменницької кар’єри встигнув попрацювати викладачем в коледжі, свою першу наукову роботу «A Skeleton Key to Finnegans Wake» він присвятив літературі, проте усвідомив, що головною сферою його інтересів є міфологія та східні релігії.

Дебютна книга автора «Тисячоликий герой» присвячена дослідженням міфів про героя побачила читачів у далекому 1949 році й на тепер залишається однією з найвпливовіших праць з цієї теми.

Автор продовжував свої дослідження та подорожував світом, аби відшукати оригінальний матеріал, тож книги Джозефа Кемпбелла виходитимуть впродовж багатьох наступних років, а найвідомішими з них стали:

  • «The Masks of God»;
  • «Historical Atlas of World Mythology»;
  • «The Power of Myth»;
  • «Where the Two Came to Their Father: A Navaho War Ceremonial»;
  • «The Flight of the Wild Gander»;
  • «Myths to Live By»;
  • «Transformations of Myth Through Time»;
  • «Thou Art That: Transforming Religious Metaphor» та інші.
Філософські й захопливі твори автора знайдуть своїх читачів серед поціновувачів літератури з психології, релігії та міфології, переглянути та купити книги Джозефа Кемпбелла ви можете в інтернет-магазині Книгарня «Є» на сторінці нижче.

Сортувати по
Тисячоликий герой
-43%
Тисячоликий герой
Джозеф Кемпбелл
666 грн
380 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image