Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhonatan-fridlend/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джонатан Фрідленд - книги та біографія

Джонатан Фрідленд

Повне ім'я:Jonathan Saul Freedland

Джонатан Фрідленд - сучасний британський журналіст, письменник та колумніст «The Guardian», ведучий передачі «The Long Viev» на «Радіо BBC 4».

Народився 25 лютого 1967 року, освіту здобув в незалежній школі Університетського коледжу у Фроґналі, Гемпстед, північно-західного Лондону, згодом вивчав філософію, політику та економіку у Водхемському коледжі, Оксфорд, під час навчання обіймав посаду редактора студентської газети «Cherwell».

Свою кар’єру майбутній автор декількох науково-популярних та художніх творів розпочав у газеті «Sunday Correspondent», згодом перейшов на ВВС, також встигнув попрацювати автором новин у газеті «The Washinghton Post», «The New York Times», «The New York Review of Books», «Newsweek» та «The New Republic».

Книги Джонатана Фрідленда - це три науково-популярні праці, видані під власним ім’ям й дев’ять романів, вісім з яких були опубліковані під псевдонімом Сем Борн.

Дебютна книга письменника «Bring Home the Revolution: The case for a British Republic» побачила читачів у 1998, на її сторінках Фріленд стверджував, що Британія повинна повернути революційні ідеали, які вона експортувала до Америки у 18-му столітті та пройти конституційну та культурну реформу. Книга отримала премію Сомерсета Моема й була адаптована у серіал.

У майбутньому автор напише та видасть ще декілька творів:

Джонатан Фрідланд також є автором п’єси «Jews. In Their Own Words», широке розмаїття порушених автором тем - від біографій й історії до Голокосту роблять його твори цікавими для широкого кола читачів, які цікавляться історією та глибинними роздумами про людський досвід.

Замовити твори автора ви можете прямо зараз в інтернет-магазині Книгарня «Є», також купити книги Джонатана Фрідленда ви можете в офлайн-книгарнях мережі вашого міста.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image